Ստացե՛ք SingleTouch օնլայն վարկեր շաբաթվա բոլոր օրերին` օրվա ցանկացած ժամին: Այն կհաստատվի ավելի արագ, քան կպատրաստվի մեկ բաժակ սուրճը:
Վարկը տրամադրվում է Բանկի EvocaTouch հեռակառավարման համակարգով հայտ ներկայացնելու միջոցով, անձնական, ընտանեկան, տնային կամ այլ օգտագործման համար նախատեսված, ձեռնարկատիրական գործունեության հետ չկապված, ապրանքների (աշխատանքների, ծառայությունների) պատվիրման կամ ձեռքբերման նպատակով: |
21-58 տարեկան ՀՀ ռեզիդենտ ֆիզիկական անձինք, ովքեր հանդիսանում են բանկի քարտապան հաճախորդ: |
Վարկի արժույթը` |
ՀՀ դրամ, ԱՄՆ դոլար |
Վարկի գումարը` |
300,000 – 5,000,000 |
500-10,000 |
Վարկի տրամադրման կարգը` |
Վարկի տրամադրումը իրականացվում է բացառապես անկանխիկ եղանակով` հաշվեգրելով հաճախորդի վճարային քարտին: Բանկի քարտապան հաճախորդներին վարկը տրամադրվում է` անմիջապես հաշվեգրվելով վճարային քարտին: Այն անձինք, ովքեր չեն հանդիսանում Բանկի քարտապան հաճախորդ, վարկային հայտը հաստատվելու դեպքում, վերջինիս անվամբ թողարկվում է վճարային քարտ: Վճարային քարտը թողարկվելու դեպքում վարկի գումարը հաշվեգրվում է քարտային հաշվին:[1] |
Տոկոսադրույք` |
23.77 % |
18 % |
19.35 % |
Վարկի մարման ժամկետը` |
Վարկի մարման եղանակ` |
Գանձվող վճարներ` |
ժամկետանց վարկի համար՝ օրական 0,1 %, |
Վարկի տրամադրման կամ մերժման որոշումը կայացվում է 1 (մեկ) օրվա ընթացքում: |
1. Էլեկտրոնային դիմում-հայտ 2. Էլեկտրոնային եղանակով մուտքագրվում է սոցիալական քարտի համար: |
[1] Հաճախորդը վճարային քարտը կարող է ստանալ բանկի տարածքում առձեռն կամ առաքման միջոցով:
ՈՒՇԱԴՐՈՒԹՅՈՒՆ՝
- Դուք կարող եք վարկը մարել պայմանագրի ժամկետից շուտ, այդ դեպքում ՏՈՒԳԱՆՔ ՉԵՆՔ ԿԻՐԱՌՈՒՄ:
- Տոկոսագումարի հաշվարկը իրականացվում է վարկի գումարը վճարային քարտին հաշվեգրելու օրվանից:
- Վարկի տոկոսագումարները հաշվարկվում են ԱՆՎԱՆԱԿԱՆ ՏՈԿՈՍԱԴՐՈՒՅՔԻ հիման վրա, իսկ ՏԱՐԵԿԱՆ ՓԱՍՏԱՑԻ ՏՈԿՈՍԱԴՐՈՒՅՔԸ* ցույց է տալիս, թե որքան կարժենա վարկը Ձեզ համար տոկոսագումարները և այլ վճարները սահմանված ժամկետներում և չափերով կատարելու դեպքում: Տարեկան փաստացի տոկոսադրույքի հաշվարկման կարգին (ՀՀ ԿԲ Կանոնակարգ 8/01) կարող եք ծանոթանալ ՀՀ Կենտրոնական բանկի պաշտոնական կայքում, իսկ Տարեկան փաստացի տոկոսադրույքի հաշվարկման բացատրություններին և օրինակին կարող եք ծանոթանալ հետևյալ հղմամբ:
- Պարտադիր ներկայացման տեղեկատվությունը (պայմանագրի գործողության ընթացքում անվանական տոկոսադրույքի, կողմերի միջև հաղորդակցման կարգի, ծառայության ընհանուր վճարների, այլ վճարների փոփոխության և պայմանագրից բխող կողմերի իրավունքների և պարտականությունների վրա ազդող իրավական ակտերի փոփոխության մասին տեղեկատվություն) կարող եք ստանալ փոստային կապի միջոցով, կամ ձեր կողմից ընտրված այլ եղանակով: Բանկը Ձեզ, վերոնշյալ եղանակով 30-օրյա պարբերականությամբ կտրամադրի վարկի վերաբերյալ քաղվածք:
- Online վարկերի պայմանագրի դրույթներին կարող եք ծանոթանալ այստեղ:
- Մեր և ձեր պայմանագրային փոխհարաբերությունները կարգավորվում են ՀԱՄԱԼԻՐ ԲԱՆԿԱՅԻՆ ԾԱՌԱՅՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻ ՄԱՏՈՒՑՄԱՆ ՊԱՅՄԱՆՆԵՐՈՎ, որը հրապարակային առաջարկ (օֆերտա) է և ձեր կողմից համարվում է ընդունված այն պահից, երբ առձեռն կամ հեռակառավարման համակարգերի միջոցով մեզ եք ներկայացնում պատշաճ լրացված և վավերացված՝ բանկային ծառայություններից օգտվելու հայտ/դիմում: Համալիր բանկային ծառայությունների մատուցման պայմաններին կարող եք ծանոթանալ այստեղ:
- Մենք տրամադրում ենք նաև այլ սպառողական վարկեր, որոնց պայմաններին կարող եք ծանոթանալ մեր կայքի համապատասխան էջերի միջոցով:
- Պայմանագրի գործողության ընթացքում բողոքներ ունենալու դեպքում կարող եք դրանք ներկայացնել Բանկին: Ձեր իրավունքները կարող են պաշտպանվել ինչպես դատական կարգով, այնպես էլ Ֆինանսական համակարգի հաշտարարի միջոցով: Ձեր կողմից ներկայացված բողոքների քննության գործընթացը ներկայացված է սույն կայքի Հաճախորդի իրավունքները էջում:
Ձեր վարկային հայտը կարող է մերժվել՝
- Բանկի վարկունակության չափանիշներին չբավարարելու դեպքում,
- Բանկին ներկայացված տվյալների և փաստաթղթերի անարժանահավատության դեպքում,
- բացասական վարկային պատմություն ունենալու դեպքում
- ՊԱՐՏԱՎՈՐՈՒԹՅԱՆ ՄԱՐՄԱՆ ԳՐԱՖԻԿՈՎ ՍԱՀՄԱՆՎԱԾ ԺԱՄԿԵՏՆԵՐՈՒՄ ՁԵՐ ԿՈՂՄԻՑ ՊԱՐՏԱՎՈՐՈՒԹՅՈՒՆԸ ՉԿԱՏԱՐԵԼՈՒ ԴԵՊՔՈՒՄ ԿԱՄ ԹԵՐԻ ԿԱՏԱՐԵԼՈՒ ԴԵՊՔԵՐՈՒՄ ԲԱՆԿԸ ԱՌԱՎԵԼԱԳՈՒՅՆԸ 3 ԱՇԽԱՏԱՆՔԱՅԻՆ ՕՐՎԱ ԸՆԹԱՑՔՈՒՄ ՁԵՐ ՏՎՅԱԼՆԵՐԸ (ՊԱՐՏԱՎՈՐՈՒԹՅԱՆ ՉԿԱՏԱՐՄԱՆ, ԹԵՐԻ ԿԱՏԱՐՄԱՆ ՄԱՍԻՆ ՏԵՂԵԿՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԸ) ՈՒՂԱՐԿՈՒՄ Է ՎԱՐԿԱՅԻՆ ԲՅՈՒՐՈ:
- Վարկային պարտավորությունները չկատարելը կամ ոչ պատշաճ կատարելը կազդի Ձեր վարկային պատմության վրա: Վարկային պատմությունը Ձեր ֆինանսական պարտավորությունների կատարման վերաբերյալ տեղեկությունների այն ամբողջությունն է, որը հավաքվում, կուտակվում և պարբերաբար նորացվում է Ձեզ վարկ տրամադրած կազմակերպությունների և/կամ Վարկային բյուրոյի կողմից: Վարկային պատմությունը ուսումնասիրվում է վարկավորում իրականացնող կազմակերպությունների կողմից Ձեր վարկային հայտը դիտարկելու ընթացքում և մեծ դեր է խաղում վարկի տրամադրման որոշման կայացման հարցում:

Get fast online loans any time, seven days a week. It will be confirmed faster than a cup of coffee is made.
The loan is granted by submitting an application through the Bank’s “EvocaTOUCH” remote system for the purpose of ordering or purchasing goods (work, services) for personal, family, home or other use not related to business activities. |
Individual residents of RA between the age of 21-58 who are also Bank’s cardholder customers. |
AMD, USD |
300,000 – 5,000,000 |
500-10,000 |
Loan provision process |
The loan is provided by non-cash method only by crediting to customer’s payment card. For Bank cardholder customers the loan is provided by immediately crediting on the payment card. For those individuals who are not considered Bank’s cardholder customers, in case of approval of the loan application, a payment card is issued in the name of the latters. In case of issuance of a payment card the loan amount is credited to the card account[1]
18 % |
For overdue principal - 0,1 % daily, For overdue interest - 0,1 % daily
The decision to approve or reject the loan is made within 1 (one) working day. The loan is granted in case of Bank’s positive decision, within 1 (one) working day. |
[1] Customer can collect the payment card from the Bank premises or can receive it with mail delivery
ATTENTION
- NO PENALTY WILL BE CHARGED for loan early repayment.
- Interest accrual will start from the date of depositing the loan amount into the payment card.
- The amount of interest on the loan is computed on the basis of NOMINAL INTEREST, while the ACTUAL ANNUAL INTEREST RATE shows the cost of the loan when you duly pay interest and other charges. The procedure of annual actual interest rate computation (CBA Regulation 8/01) can be found on the web-site of RA Central Bank.
- Mandatory information (changes that have taken place during the validity of the agreement in nominal interest rates, ways of communication between the parties, general and other service charges and information on amendments to legal documents affecting the parties' rights and obligations under the agreement) can be obtained by postage service or in other preferred manner. Once every 30 days the Bank will provide you with a account statement.
- Contractual relations between the bank and its clients are regulated by TERMS AND CONDITIONS OF COMPLEX BANKING SERVICES, which are a public offering and considered as accepted once a duly filled out and signed bank service application is submitted by the client in-person or online. Terms and Conditions of Complex Banking Services can be found here.
- The terms and conditions of other available consumer loans can be found at relevant pages of our web-site.
- Complaints arising during the term of validity of the loan agreement can be filed to the Bank. The process of reviewing client’s complaints is outlined on www.evocabank.am website. You are entitled to file your complaints and claims to the Financial system defender in the manner envisaged by RA legislation. You can also protect your rights taking the case to a court. The process of protecting rights can be found at the following link.
Your loan application may be declined:
- In case of inadequate credit worthiness set under these terms and conditions,
- In case of unreliability of the data and documents submitted to the Bank,
- In case of a negative credit history.
WARNING
- IN THE EVENT OF FAILURE TO DULY REPAY YOUR LIABILITIES UNDER THE SET SCHEDULE THE BANK AFTER THREE BUSINESS DAYS FOLLOWING YOUR DELINQUENCY WILL FORWARD YOUR DATA (INFORMATION ON NON-FULFILLMENT OR INADEQUATE FULFILLMENT OF FINANCIAL OBLIGATIONS) TO THE CREDIT BUREAU.
- Non-fulfillment or inadequate fulfillment of financial obligations will affect your credit history which is a set of information on your financial liabilities that is collected, accumulated and regularly updated by your credit organizations and/or Credit Bureau. The credit history is examined during the loan application review and plays a significant role in taking a decision on a loan application.
Prior to filing a loan application and concluding a loan agreement you can obtain oral information and explanations from Bank employee on online loan service by calling: +374 10 605555.