Լավագույն թվային բանկը Հայաստանում
Evocabank-ը 2-րդ տարին անընդմեջ Լավագույն թվային բանկն է Հայաստանում՝ ըստ Global Banking and Finance Review ամսագրի։
08.05.2020
Global Banking and Finance Review ամսագիրը
2020թ. Լավագույն թվային բանկը Հայաստանում:
Global Banking & Finance Review ամսագիրը Մեծ Բրիտանիայում հիմնադրված առաջատար օնլայն և տպագիր ամսագիր է։ Այն 2010թ․-ից ներկայացում է անկախ տեղեկատվություն ֆինանսական աշխարհի՝ բենքինգ, բրոքերային գործարքներ, ֆոնդեր, կորպորտատիվ կառավարում, նախագծերի ֆինանսավորում, միացումներ ու միավորումներ, հարկեր ու հաշվապահություն, ներդրումներ, կորպորատիվ սոցիալական պատասխանատվություն և այլ ակտուալ թեմաների մասին։
Ամեն տարի Global Banking & Finance Review ամսագիրը մրցանակներ է շնորհում փորձառությամբ և շարունակական զարգացմամբ աչքի ընկած ընկերություններին։
Մրցանակաբաշխության ժյուրին՝ բաղկացած հետազոտական թիմից, խմբագրից և հրատարակչից, ուսումնասիրում է անվանակարգերի թեկնածուներին՝ ըստ հստակ սահմանված չափանիշների, այնուհետև ընտրում հաղթողին։
Global Banking & Finance Review մրցանակն արտացոլում է ընկերության նորարարությունը, ձեռքբերումները, ռազմավարությունը, առաջադեմ և ոգեշնչող փոփոխությունները։
Evocabank-ը ստացել է մրցանակը նաև 2019թ․։
Ի դեպ, Evocabank-ը 3-րդ տարին անընդմեջ ճանաչվել է Լավագույն սպառողական թվային բանկը Հայաստանում նաև Global Finance հեղինակավոր ամսագրի կողմից։

Best Digital Bank in Armenia
For the second consecutive year Evocabank is announced The Best Digital Bank in Armenia by the Global Banking and Finance Review magazine.
08.05.2020
Global Banking and Finance Review magazine
named Evocabank as
The Best Digital Bank in Armenia 2020.
Global Banking & Finance Review magazine is a leading online and print magazine founded in Great Britain. Since 2010, it has been presenting informative and independent news for the global finance industry covering banking, brokerage financial instruments, funds, corporate management, mergers and acquisitions, project financing, taxation and accounting, investments, corporate social responsibility and other urgent topics.
Each year Global Banking & Finance Review magazine awards prizes to companies that stand out in their particular area of expertise and ongoing development.
The world-class panel of judges consisting of the review team, editor and publisher, review the nominees based on certain criteria and name the winner.
Global Banking & Finance Review award reflects the company’s innovations, achievements, challenge, progress and inspirational change.
Evocabank was awarded the prize in 2019 as well.
Evocabank for the third consecutive year is recognized as The Best Consumer Digital Bank in Armenia by renowned magazine.