Լավագույն թվային բանկը Հայաստանում
Evocabank-ը 2-րդ տարին անընդմեջ Լավագույն թվային բանկն է Հայաստանում՝ ըստ Global Banking and Finance Review ամսագրի։
08.05.2020
Global Banking and Finance Review ամսագիրը
2020թ. Լավագույն թվային բանկը Հայաստանում:
Global Banking & Finance Review ամսագիրը Մեծ Բրիտանիայում հիմնադրված առաջատար օնլայն և տպագիր ամսագիր է։ Այն 2010թ․-ից ներկայացում է անկախ տեղեկատվություն ֆինանսական աշխարհի՝ բենքինգ, բրոքերային գործարքներ, ֆոնդեր, կորպորտատիվ կառավարում, նախագծերի ֆինանսավորում, միացումներ ու միավորումներ, հարկեր ու հաշվապահություն, ներդրումներ, կորպորատիվ սոցիալական պատասխանատվություն և այլ ակտուալ թեմաների մասին։
Ամեն տարի Global Banking & Finance Review ամսագիրը մրցանակներ է շնորհում փորձառությամբ և շարունակական զարգացմամբ աչքի ընկած ընկերություններին։
Մրցանակաբաշխության ժյուրին՝ բաղկացած հետազոտական թիմից, խմբագրից և հրատարակչից, ուսումնասիրում է անվանակարգերի թեկնածուներին՝ ըստ հստակ սահմանված չափանիշների, այնուհետև ընտրում հաղթողին։
Global Banking & Finance Review մրցանակն արտացոլում է ընկերության նորարարությունը, ձեռքբերումները, ռազմավարությունը, առաջադեմ և ոգեշնչող փոփոխությունները։
Evocabank-ը ստացել է մրցանակը նաև 2019թ․։
Ի դեպ, Evocabank-ը 3-րդ տարին անընդմեջ ճանաչվել է Լավագույն սպառողական թվային բանկը Հայաստանում նաև Global Finance հեղինակավոր ամսագրի կողմից։

Лучшим цифровым банком в Армении в 2020г.
Журнал “Global Banking & Finance Review” является лидирующим электронным и печатным журналом, учрежденным в Великобритании. Журнал с 2010г. представляет независимую информацию о финансовом мире: банкинг, инструменты для трейдеров, фонды, корпоративное управление, финансирование проектов, слияния и поглощения, налоги и бухучет, инвестиции, корпоративная социальная ответственность и прочие актуальные темы.
Ежегодно журнал “Global Banking & Finance Review” присуждает призы компаниям, отличающимся особым опытом и неуклонным развитием.
Жюри по присуждению призов, состоящее из команды исследователей, редактора и издателя, изучает номинантов по четко установленным критериям с целью отбора победителя.
Приз журнала “Global Banking & Finance Review” отражает инновации, ее достижения, стратегию, прогрессивные и внушительные изменения, произошедшие в компании.
Evocabank получил приз также и в 2019г.
Кстати, Evocabank 3-й год подряд признан Лучшим потребительским цифровым банком в Армении также и всемирно известным журналом “Global Finance”.