Evocabank-ը ստացել է նոր մրցանակ International Investor Magazine–ի կողմից՝ «Լավագույն Բանկը Հայաստանում 2025»։
International Investor Magazine–ը ճանաչել է Evocabank-ին՝ որպես «Լավագույն Բանկը Հայաստանում 2025»՝ գնահատելով մեր նորարարական մոտեցումները, թվային լուծումները, բիզնես միջավայրում ունեցած ազդեցությունը և, իհարկե, շարունակական միջազգային համագործակցությունները։
Մենք ստացել ենք մրցանակներ մի շարք միջազգային կազմակերպությունների և ամսագրերի կողմից, որոնց կարող եք ծանոթանալ այստեղ։
Եվ սա մեր հերթական հաջողությունը չէ։ Սա տարիների աշխատանքն է։
International Investor Magazine-ը հեղինակավոր միջազգային օնլայն և տպագիր ամսագիր է, որը ներկայացնում է տեղեկատվություն ֆինանսական շուկայական վերլուծությունների, ներդրումային հնարավորությունների և ֆինանսական աշխարհի մասին։
International Investor Magazine-ի առաքելությունն է հստակ տեղեկատվության միջոցով նպաստել գլոբալ շուկայում ներդրողների արդյունավետ որոշումների կայացմանը։

Evocabank получил новую награду о International Investor Magazine, признанный «Лучшим банком Армении 2025».
International Investor Magazine признал Evocabank «Лучшим банком в Армении 2025 года», оценив наши инновационные подходы, цифровые решения, влияние на бизнес-среду и, конечно же, продолжающееся международное сотрудничество.
Мы были удостоены наград от ряда международных организаций и изданий — ознакомиться с ними можно здесь.
И это не просто очередное достижение. Это результат многолетней работы.
International Investor Magazine — авторитетное международное издание, представленное как онлайн, так и в печатной версии, которое публикует информацию об анализе финансовых рынков, инвестиционных возможностях и событиях в мировом финансовом секторе.
Миссия журнала — предоставлять точную и понятную информацию, помогая инвесторам по всему миру принимать эффективные решения в условиях меняющегося рынка.