Evocabank՝ Լավագույն Բանկը Հայաստանում 2026
International Investor Magazine-ը երկրորդ տարին անընդմեջ Evocabank-ին ճանաչել է որպես «Լավագույն Բանկը Հայաստանում»։
30.06.2026
«Լավագույն Բանկը Հայաստանում»
2-րդ տարին անընդմեջ
International Investor Magazine
Այս տարի ևս Evocabank-ը միջազգային հեղինակավոր International Investor Magazine-ի կողմից ճանաչվել է «Լավագույն Բանկը Հայաստանում»։
Մրցանակը շնորհվում է այն ֆինանսական կազմակերպություններին, որոնք առանձնանում են նորարարական մոտեցումներով, թվային նոր լուծումներով, հաճախորդակենտրոն ծառայություններով և ֆինանսական ոլորտում կայուն առաջընթացով։
Վերջին մեկ տարվա ընթացքում Evocabank-ը շարունակել է ընդլայնել իր թվային էկոհամակարգը, ներկայացրել նոր լուծումներ և ծառայություններ, ինչպես նաև զարգացրել միջազգային համագործակցությունները՝ ստեղծելով ավելի հարմար, արագ և անվտանգ բանկային փորձառություն իր հաճախորդների համար։
International Investor Magazine-ը հեղինակավոր միջազգային օնլայն և տպագիր ամսագիր է, որը ներկայացնում է տեղեկատվություն ֆինանսական շուկայական վերլուծությունների, ներդրումային հնարավորությունների և ֆինանսական աշխարհի մասին։ International Investor Magazine-ի առաքելությունն է հստակ տեղեկատվության միջոցով նպաստել գլոբալ շուկայում ներդրողների արդյունավետ որոշումների կայացմանը։

Evocabank — «Лучший банк Армении 2026»
В этом году Evocabank вновь был признан «Лучшим банком Армении» по версии авторитетного международного издания International Investor Magazine.
Награда присуждается финансовым организациям, которые выделяются инновационным подходом, современными цифровыми решениями, клиентоориентированными услугами и устойчивым развитием в финансовом секторе.
За последний год Evocabank продолжил расширять свою цифровую экосистему, внедрять новые решения и услуги, а также развивать международное сотрудничество, создавая для своих клиентов более удобный, быстрый и безопасный банковский опыт.
International Investor Magazine — авторитетный международный онлайн- и печатный журнал, освещающий вопросы анализа финансовых рынков, инвестиционных возможностей и мирового финансового сектора. Миссия издания — содействовать принятию инвесторами эффективных решений, предоставляя понятную и достоверную информацию о глобальных финансовых рынках.