Ոչ ռեզիդենտ հաճախորդների հեռավար սպասարկում
Բանկ այցելելն այլևս պարտադիր չէ։ Անգամ եթե չեք բնակվում ՀՀ-ում, Evocabank-ի հետ Դուք կարող եք բացել հաշիվներ օնլայն եղանակով աշխարհի ցանկացած կետից և ցանկացած պահի։
24/7 անձնական մենեջեր, ֆինանսական ծառայությունների հասանելիություն աշխարհի ցանկացած կետից, փաստաթղթերի անվճար առաքում Ձեր գտնվելու վայր․ բոլոր մանրուքները մտածված են, որ Դուք խնայեք Ձեր ժամանակը, չշեղվեք կարևոր գործերից և, իհարկե, օգտվեք prime սպասարկումից։
Ուղարկեք փաստաթղթերը, անցեք տեսազանգով նույնականացում և բացեք Ձեր հաշիվը՝ առանց Բանկ այցելելու։
Մանրամասները և քայլ առ քայլ ուղեցույցը՝ ներքևում։
- Prime կարգավիճակ Բանկում
Բացառիկ արտոնություններ, առաջնահերթ սպասարկում և ժամանակի խնայում
- Անհատական մենեջեր/Անձնական օգնական
24/7 Աջակցություն ֆինանսական ցանկացած հարցում անմիջապես անձնական օգնականի կողմից
- Հեռավար սպասարկում
Ծառայությունների հասանելիություն առցանց՝ աշխարհի ցանկացած կետից
Փաստաթղթերի անվճար առաքում
Առաքում անմիջապես Ձեր գտնվելու վայր, Ձեզ հարմար պահի՝ արագ և անվճար։
- Հանդիսանում են ՀՀ-ում գտնվող անշարժ գույքի սեփականատեր և ունեն անշարժ գույքի նկատմամաբ սեփականության իրավունքի գրանցման վկայական
- Պատրաստ են ներդնել նվազագույնը 6 ամիս ժամկետով և առնվազն 20 000 ԱՄՆ դոլար, 20 000 Եվրո, 1 500 000 ՌԴ ռուբլի և 10 000 000 ՀՀ դրամ գումարի չափով համարժեք ավանդ «ԷՎՈԿԱԲԱՆԿ» ՓԲԸ-ում
- ՀՀ-ում գրանցված են որպես անհատ ձեռնարկատեր և ունեն ՀՀ Արդարադատության նախարարության իրավաբանական անձանց պետական ռեգիստրի կողմից տրամադրված գրանցման վկայական
- Հանդիսանում են ՀՀ-ում գրանցված իրավաբանական անձի մասնակից (բաժնետեր) հիմնավորված համապատասխան փաստաթղթերով
- Անձնագիր
- Միջազգային անձնագիր
- Եկամուտների ծագման աղբյուրը (ֆիզիկական անձի նախորդ տարվա հարկային հայտարարագիր, անշարժ գույքի, բաժնետոմսերի կամ արժեքավոր թղթերի վաճառքի կամ վարձակալության պայմանագիր)
- Կանոնադրություն (ոչ ռեզիդենտների դեպքում` կանոնադրություն կամ դրան փոխարինող այլ փաստաթուղթ)
- Պետական ռեգիստրի գրանցման վկայական (ոչ ռեզիդենտների դեպքում` տվյալ երկրի պետական գրանցման մարմնի կողմից տրված վկայական և հարկային մարմիններում գրանցված փաստաթուղթ` տրված գրանցման երկրի համապատասխան մարմնի կողմից)
- Հարկ վճարողի հաշվառման համարը (ՀՎՀՀ), եթե այն բացակայում է պետական ռեգիստրի վկայականում
- Գործադիր մարմնի ղեկավարի, գլխավոր հաշվապահի անձնագրերը կամ անձը հաստատող փաստաթղթերը, ինչպես նաև քաղվածքներ պաշտոններում նշանակվելու հրամաններից, եթե ղեկավարի մասին տեղեկությունը բացակայում է պետական գրանցամատյանում գրանցման վկայականում (ոչ ռեզիդենտների դեպքում՝ գործադիր մարմնի ղեկավարի անձնագիր(ներ)ը և իրավասու մարմնի նշանակման մասին որոշումներով տրված պաշտոնները)
- Հաշվետերերի անձնագրեր կամ նույնականացման քարտեր
Շահառուների համար անհրաժեշտ է՝
- Եթե շահառուն ֆիզիկական անձ է, անձնագրի կամ նույնականացման քարտի պատճենները
- Եթե շահառուն իրավաբանական անձ է, տվյալ փաստաթղթերի ցանկի 2-րդ, 3-րդ և 4-րդ կետերով նախատեսված փաստաթղթերի (ոչ ռեզիդենտների դեպքում՝ միայն 2-րդ և 3-րդ կետերով նախատեսված փաստաթղթերի) պատճենները տվյալ իրավաբանական անձի կողմից
- Ընկերության ֆինանսական հաշվետվություններ`վերջին մեկ տարվա կտրվածքով, աուդիտորական եզրակացություն
- Լիցենզիա, եթե ընկերության գործունեությունը պահանջում է:
Ֆիզիկական անձանց համար
- Հաշվի բացում՝ 50,000 դրամ
- Տարեկան սպասարկում՝ 250,000 դրամ
- Փակման վճար՝ 0 դրամ
- Դրամական միջոցների անկանխիկ մուտքագրում հաճախորդի հաշվին` 0.5%
- Հաճախորդների փոխանցումներ` 0.5%
- Հաշվի տեսակներ՝ USD, EUR, RUB, AED, GBP, CHF, CNY, CAD
Իրավաբանական անձանց համար
- Հաշվի բացում՝ 100,000 դրամ
- Տարեկան սպասարկում՝ 500,000 ՀՀ դրամ
- Փաստաթղթերի ուղարկում
Ուղարկեք անհրաժեշտ փաստաթղթերը հետևյալ էլ․ հասցեին՝ [email protected]
- Առցանց նույնականացում տեսազանգով
Փաստաթղթերի ամբողջական փաթեթը ստանալուց հետո մենք կտեղեկացնենք՝ երբ և ինչպես է տեղի ունենալու անձը նույնականացնելու տեսազանգը: Տեսազանգից առաջ կարող են պահանջվել նաև այլ փաստաթղթեր։ Բանկի դրական դիրքորոշումից հետո անհրաժեշտ է այլ բանկում գործող հաշվից առնվազն 50 ԱՄՆ դոլար փոխանցում կատարել Evocabank-ում Ձեր անունով բացված հաշվին։
Գումարը ստանալուց հետո նոր հաշիվը կակտիվանա, իսկ փոխանցված գումարը հասանելի կդառնա այդ հաշվի վրա: Փոխանցման մուտքագրման մասին Դուք տեղեկություն կստանաք էլեկտրոնային եղանակով։
- Կապ մեզ հետ
Ցանկացած հարցի դեպքում կարող եք գրել օնլայն [email protected] հասցեին կամ զանգահարել +374 33 625555 հեռախոսահամարին։

Дистанционное обслуживание клиентов–нерезидентов
Посещение отделения Банка больше не требуется. Даже если Вы проживаете за пределами РА, Вы можете посредством приложения Evocabank-а удаленно открыть банковский счет в любом пункте мира 24/7.
Персональный менеджер 24/7, доступность финансовых услуг в любом пункте мира, бесплатная доставка документов, при этом все детали учтены, чтобы экономить Ваше время и избавить Вас от отвлекающих мелочей и конечно же, сделать легкодоступными для Вас prime-услуги.
Отправьте документы, пройдите идентификацию по видеосвязи и откройте счет без посещения Банка.
Подробная информация и пошаговая инструкция: внизу.
- Prime-статус в Банке
Исключительные привилегии, первоочередное обслуживание и экономия времени
- Персональный менеджер/сотрудник Банка по оказанию поддержки
24/7. Содействие в решении любых финансовых вопросов
- Удаленное обслуживание
Доступность онлайн-услуг, находясь в любом пункте мира
Бесплатная доставка документов
Доставка документов в пункт выдачи, где Вы находитесь в удобное для Вас время – быстро и бесплатно.
- Являются собственниками недвижимости в РА, что подтверждается свидетельством о регистрации права собственности на недвижимость
- Готовы вложить в качестве банковского вклада на срок до 6 месяцев средства в размере как минимум 20,000 долларов США, 20,000 евро, 1,500,000 российских рублей и 10,000,000 драмов РА в ОАО ЭВОКАБАНК
- Зарегистрированы в РА как индивидуальные предприниматели, что подтверждается свидетельством о регистрации, выданной государственным реестром юридических лиц Министерства юстиции РА
- Являются участниками (акционерами) зарегистрированного в РА юридического лица, что подтверждается соответствующими документами
- Паспорт
- Заграничный паспорт
- Источник доходов (налоговая декларация физического лица за предыдущий год, договор о продаже или аренде недвижимого имущества, акций или ценных бумаг)
- Устав (для не-резидентов – устав или другой документ, заменяющий устав)
- Свидетельство о государственной регистрации (для не-резидентов – свидетельство, выданное органом государственной регистрации данной страны и документ, подтверждающий регистрацию в налоговых органах, выданный соответствующим органом страны регистрации)
- Идентификационный номер налогоплательщика (ИНН), если данный номер не указан в свидетельстве о государственной регистрации
- Паспорта или документы, удостоверяющие личность руководителя исполнительного органа, главного бухгалтера, а также выписки из приказов о назначении на должность, если информация о руководителе отсутствует в свидетельстве о записи в реестре (для не-резидентов – паспорт(а) руководителя исполнительного органа и назначение на должность на основании решения компетентного органа)
- Паспорта или идентификационные карты держателей счетов
Для бенефициаров требуются:
- Если это физическое лицо – копии паспорта или идентификационной карты
- Если это юридическое лицо – копии документов, предусмотренных пунктами 2), 3) и 4) списка документов (для не-резидентов – копии документов, предусмотренных пунктами 2) и 3)
- Финансовая отчетность компании за последний год, аудиторское заключение
- Лицензия, если деятельность компании требует лицензирования.
Для физических лиц
- Открытие счета - 50,000 драмов
- Годовое обслуживание - 250,000 драмов
- Комиссия за закрытие счета - 0 драмов
- Безналичное зачисление денежных средств на счет клиента - 0.5%
- Клиентские переводы - 0.5%
- Виды счетов: USD, EUR, RUB, AED, GBP, CHF, CNY, CAD
Для юридических лиц
- Открытие счета - 100,000 драмов
- Годовое обслуживание - 500,000 драмов
- Отправка документов
Необходимые документы следует отправить на электронный адрес: [email protected]
- Удаленная идентификация по видеосвязи
По получении полного пакета документов мы проинформируем Вас , когда и каким образом состоится видеосвязь для идентификации личности. До осуществления видеозвонка могут потребоваться иные документы. После положительного решения Банка необходимо как минимум 50 долларов США со счета в другом банке перевести на счет, открытый в Evocabank-е на Ваше имя.
По получении суммы, новый счет будет активирован, а перечисленная сумма станет доступной для данного счета. О зачислении суммы Вы получите электронное уведомление.
- Связь с нами
При возникновении любых вопросов можете написать нам на адрес эл. почты: [email protected] или позвонить по телефону: +374 33 625555.