Evocabank-ը LEASING EXPO 2023-ի հովանավոր
Հունիսի 2, 3 և 4-ին տեղի կունենա LEASING EXPO 2023-ը, որտեղ Evoca-ն կներկայանա հիանալի առաջարկներով։
24.05.2023LEASING EXPO 2023-ը (Բոլոր սարքավորումները մեկ հարթակում) մեծ ցուցահանդես է, որը մեկ հարկի տակ է հավաքելու խոշոր կազմակերպությունների, որոնք առաջարկում են տարատեսակ սարքավորումներ ֆիզիկական ու իրավաբանական անձանց:
Ցուցահանդեսը հնարավորություն կտա ծանոթանալ տեղական և միջազգային շուկաների տեխնիկական և տեխնոլոգիական նորարարություններին ու առաջարկներին, ձեռք բերել վերջին սերնդի նորագույն սարքավորումներ՝ հատուկ առաջարկներով և շահավետ համագործակցության հնարավորությամբ:
Ցուցահանդեսին իր առանձին տաղավարով հանդես կգա նաև Evocabank-ը։ Evoca Լիզինգը բիզնեսի առաջխաղացման և զարգացման լավագույն տարբերակներից է։ Բանկը կներկայացնի հատուկ առաջարկներ, որոնք կարող են դառնալ նոր համագործակցությունների սկիզբ։
Evoca-ում Լիզինգի առարկան կարելի է ձեռք բերել ինչպես ՀՀ-ից, այնպես էլ արտերկրից` առաջնային ու երկրորդային շուկաներից:
Evoca Լիզինգի առարկա են հանդիսանում`
- Արտադրական սարքավորումներ/հոսքագծեր
- Բժշկական սարքավորումներ
- Շինարարական տեխնիկա
- Արևային կայաններ և ջրատաքացուցիչներ
- Ավտոմեքենաներ
Evocabank-ում Լիզինգի տրամադրումն իրականացվում է արագ եղանակով և մրցունակ պայմաններով՝ մեկ քայլ ավելի մոտեցնելով քեզ նպատակիդ։

Evocabank Sponsoring LEASING EXPO 2023
On June 2, 3 and 4, LEASING EXPO 2023 will take place, where Evoca will present with excellent offers.
24.05.2023
LEASING EXPO 2023 (All Equipment in One Place) will become a major event that will bring together large organizations within manufacturing industry offering various types of equipment for individuals and legal entities.
The Expo will provide an opportunity to get acquainted with technical and technological innovations and proposals of local and international companies, purchase the state-of-the-art equipment and lay the foundations for beneficial cooperation.
During the Expo Evocabank will have its own booth to showcase its special projects. Evoca Leasing is one of the best options for business promotion and development. The Bank has developed special proposals for new cooperation and partnership.
As planned in Evoca, a leasing object can be purchased both in Armenia and abroad - in the primary and secondary markets.