Evocabank-ը՝ Newmag Summer Fest 2025-ի գլխավոր հովանավոր
Հունիսի 21-22 Երազ այգում տեղի կունենա Newmag Summer Fest 2025-ը՝ բոլորովին նոր ֆորմատով, որը կմիավորի գիրքը, գինին ու ջազը մեկ վայրում։
13.06.2025
Գիրք-գինի-ջազ
Կրկին ամառ, կրկին Երազ այգի․ հունիսի 21-ին և 22-ին կանցկացվի ամենասպասված գրքատոնը՝ Newmag Summer Fest 2025-ը՝ նոր կոնցեպտով, հետաքրքիր անակնկալներով և ծրագրերով։ Այս տարի փառատոնը միավորում է գիրքը, գինին և ջազը։
2 օր յուրահատուկ մշակութային մթնոլորտ՝ գրական զրույցներով, հեղինակների հետ հանդիպումներով, բազմաժանր գրքերով։
Արդեն 4-րդ տարին Newmag Summer Fest-ի գլխավոր հովանավորն է Evocabank-ը։
Evoca-ն այս տարի ևս հանդես կգա իր առանձին տաղավարով, հետաքրքիր խաղարկություններով և բազմաթիվ անակնկալներով։ Փառատոնի առաջին օրը մեկ այլ իրադարձություն էլ է տեղի ունենալու՝ Evocabank-ի արդեն շատ սիրված MoneyTalks շարքը։ MoneyTalks-ի ընթացքում կլինեն շատ ինֆորմատիվ պանելային քննարկումներ փողի և ֆինանսական կրթության մասին։ Մասնակիցների մասին՝ շուտով։
Դե ինչ, միացիր մեզ հունիսի 21-ին և 22-ին՝ վայելելու գիրքը, գինին ու ջազը։ Իսկ հատուկ ընթերցասերների համար կգործի տոնավաճառ՝ մինչև 40% զեղչով։ Բայց հիշի՛ր, որ գրքի փողը փող չի․․․

Evocabank — главный спонсор Newmag Summer Fest 2025
21–22 июня в парке Ераз пройдет Newmag Summer Fest 2025 в совершенно новом формате, объединяющем книги, вино и джаз в одном месте.
13.06.2025
Книги – Вино – Джаз
Снова лето, снова парк Ераз: 21 и 22 июня состоится один из самых ожидаемых книжных фестивалей — Newmag Summer Fest 2025 — с новым концептом, интересными сюрпризами и насыщенной программой. В этом году фестиваль объединяет книги, вино и джаз.
Два дня особой культурной атмосферы: литературные беседы, встречи с авторами, книги на любой вкус.
Уже четвертый год подряд Evocabank выступает главным спонсором Newmag Summer Fest. И в этом году Evoca представит свой отдельный стенд с увлекательными розыгрышами и множеством сюрпризов. В первый день фестиваля состоится ещё одно мероприятие — уже полюбившийся многим формат MoneyTalks от Evocabank. Во время MoneyTalks состоятся информационно насыщенные панельные обсуждения на темы денег и финансовой грамотности. Информация об участниках — скоро.
Присоединяйтесь к нам 21 и 22 июня, чтобы насладиться книгами, вином и джазом.
А для любителей книг будет специальная ярмарка со скидками до 40%. Но помните: деньги на книги — это не трата…