Evocabank-ը՝ Newmag Summer Fest 2025-ի գլխավոր հովանավոր
Հունիսի 21-22 Երազ այգում տեղի կունենա Newmag Summer Fest 2025-ը՝ բոլորովին նոր ֆորմատով, որը կմիավորի գիրքը, գինին ու ջազը մեկ վայրում։
13.06.2025
Գիրք-գինի-ջազ
Կրկին ամառ, կրկին Երազ այգի․ հունիսի 21-ին և 22-ին կանցկացվի ամենասպասված գրքատոնը՝ Newmag Summer Fest 2025-ը՝ նոր կոնցեպտով, հետաքրքիր անակնկալներով և ծրագրերով։ Այս տարի փառատոնը միավորում է գիրքը, գինին և ջազը։
2 օր յուրահատուկ մշակութային մթնոլորտ՝ գրական զրույցներով, հեղինակների հետ հանդիպումներով, բազմաժանր գրքերով։
Արդեն 4-րդ տարին Newmag Summer Fest-ի գլխավոր հովանավորն է Evocabank-ը։
Evoca-ն այս տարի ևս հանդես կգա իր առանձին տաղավարով, հետաքրքիր խաղարկություններով և բազմաթիվ անակնկալներով։ Փառատոնի առաջին օրը մեկ այլ իրադարձություն էլ է տեղի ունենալու՝ Evocabank-ի արդեն շատ սիրված MoneyTalks շարքը։ MoneyTalks-ի ընթացքում կլինեն շատ ինֆորմատիվ պանելային քննարկումներ փողի և ֆինանսական կրթության մասին։ Մասնակիցների մասին՝ շուտով։
Դե ինչ, միացիր մեզ հունիսի 21-ին և 22-ին՝ վայելելու գիրքը, գինին ու ջազը։ Իսկ հատուկ ընթերցասերների համար կգործի տոնավաճառ՝ մինչև 40% զեղչով։ Բայց հիշի՛ր, որ գրքի փողը փող չի․․․

Evocabank, the Main Sponsor of Newmag Summer Fest 2025
Newmag Summer Fest 2025 will take place on June 21-22 at Yeraz Park, in a completely new format that will bring together books, wine, and jazz in one place.
13.06.2025
Books – Wine – Jazz
Summer is back, and so is Yeraz Park! On June 21 and 22, one of the most anticipated book festivals, Newmag Summer Fest 2025, will take place, featuring a new concept, exciting surprises, and diverse programs. This year, the festival unites books, wine, and jazz. Two days of a unique cultural atmosphere with literary conversations, meetings with authors, and books from various genres.
Evocabank is the main sponsor of Newmag Summer Fest for the 4th year.
This year, Evoca will once again present its own booth with interesting raffles and numerous surprises. Another exciting event will take place on the first day of the festival – Evocabank’s already well-loved MoneyTalks series. MoneyTalks will feature informative panel discussions on money and financial literacy. Details on the participants will be announced soon.
So join us on June 21 and 22 to enjoy books, wine, and jazz.
And for true book lovers, there will be a book fair with discounts of up to 40%. But remember: money spent on books isn't really spending money…