Վճարային տերմինալներ` Բանկի բոլոր մասնաճյուղերում
Բանկը մշտապես կարևորում է հաճախորդների սպասարկման որակի բարձրացումը և առաջարկում է նոր լուծումներ, որոնք խնայում են բանկային գործարքների իրականացման համար ծախսվող ժամանակը:
Այդ նպատակով Բանկի գլխամասային գրասենյակում և բոլոր 11 մասնաճյուղերում, տեղադրվել են վճարային տերմինալներ, որոնցով հասանելի են վճարումներ շուրջ 100 հայաստանյան և օտարերկրյա ընկերությունների ծառայությունների՝ բջջային կապի օպերատորների, ինտերնետ-մատակարարների, online նախագծերի և բազմաթիվ այլ ծառայությունների դիմաց, ներառյալ Բանկում գործող քարտային և բանկային հաշիվների համալրումը և վարկերի մարումը: Մի շարք ծառայություններ, այդ թվում՝ Բանկում գործող քարտային և բանկային հաշիվների համալրումը, ինչպես նաև վարկերի մարումն իրականացվում է առանց միջնորդավճարի:
Նշենք նաև, որ այսուհետ տերմինալներով հասանելի բոլոր վճարումները կընդունվեն նաև Բանկի գլխամասային գրասենյակի և մասնաճյուղերի բոլոր օպերատոր-գանձապահների կողմից:

Платежные терминалы - во всех филиалах Банка
Банк, придавая особую важность повышению качества обслуживания клиентов, предлагает новые решения, которые экономят время, затрачиваемое на осуществление банковских операций.
С этой целью в головном офисе и во всех 11 филиалах Банка установлены платежные терминалы, посредством которых доступны платежы за услуги почти 100 армянских и зарубежных компаний – операторов мобильной связи, интернет-провайдеров, онлайн-проектов и многие другие услуги, включая пополнение, действующих в Банке, карточных и банковских счетов, и погашение кредитов. Ряд услуг, включая пополнение, действующих в Банке, карточных и банковских счетов, а также погашение кредитов, осуществляются без взымания комиссий.
Заметим также, что все, доступные по терминалам, платежы, будут приниматься также всеми операторами-кассирами головного офиса и филиалов Банка.