Վճարային տերմինալներ` Բանկի բոլոր մասնաճյուղերում
Բանկը մշտապես կարևորում է հաճախորդների սպասարկման որակի բարձրացումը և առաջարկում է նոր լուծումներ, որոնք խնայում են բանկային գործարքների իրականացման համար ծախսվող ժամանակը:
Այդ նպատակով Բանկի գլխամասային գրասենյակում և բոլոր 11 մասնաճյուղերում, տեղադրվել են վճարային տերմինալներ, որոնցով հասանելի են վճարումներ շուրջ 100 հայաստանյան և օտարերկրյա ընկերությունների ծառայությունների՝ բջջային կապի օպերատորների, ինտերնետ-մատակարարների, online նախագծերի և բազմաթիվ այլ ծառայությունների դիմաց, ներառյալ Բանկում գործող քարտային և բանկային հաշիվների համալրումը և վարկերի մարումը: Մի շարք ծառայություններ, այդ թվում՝ Բանկում գործող քարտային և բանկային հաշիվների համալրումը, ինչպես նաև վարկերի մարումն իրականացվում է առանց միջնորդավճարի:
Նշենք նաև, որ այսուհետ տերմինալներով հասանելի բոլոր վճարումները կընդունվեն նաև Բանկի գլխամասային գրասենյակի և մասնաճյուղերի բոլոր օպերատոր-գանձապահների կողմից:

Payment terminals in all branches of the Bank
The Bank always highlights the importance of enhancing the quality of customer service and offers new solutions that save time spent on carrying out banking transactions.
To this end, there have been placed payment terminals in the Bank's head office and all 11 branches, through which services of around 100 Armenian and foreign companies are available –mobile operators’, internet providers’, online projects and a number of other services, including replenishment of the Bank cards and accounts, as well as loan repayments. A list of services, among which - the replenishment of the Bank cards and accounts, as well as loan repayments are conducted free of any commission.
We would like to note, that all the payments available on terminals will also be implemented by the Bank’s operator-tellers.