Evocabank-ը 3-րդ տարին անընդմեջ ճանաչվել է Լավագույն սպառողական թվային բանկը Հայաստանում:
«Թվային բանկինգը ոչ միայն ապագան է, այլ աստիճանաբար նաև ներկան», - ասաց Global Finance ամսագրի հրատարակիչ և գլխավոր խմբագիր Ջոզեֆ Դ. Ջիարապուտոն: «Լավագույն թվային բանկ» մրցանակը բացահայտում և ճանաչելի է դարձնում նորարարությունը և կատարելությունը տվյալ ոլորտում»:
Global Finance ամսագրի մասին. այն հիմնադրվել է 1987թ., այն լույս է տեսնում ավելի քան 50,000 օրինակով և տարածվում 189 երկրում: Global Finance ամսագրի ընթերցողների բանակը ընդգրկում է կորպորատիվ և ֆինանսական բարձրաստիճան պաշտոնյաների, ովքեր պատասխանատու են բազմազգային ընկերություններում և ֆինանսական կազմակերպություններում ներդրումային և ռազմավարական որոշումների ընդունման համար: Ամսագրի կայքը՝ GFMag.com, առաջարկում է ֆինանսական վերլուծություններ և հոդվածներ, որոնք հիմնվում են միջազգային ֆինանսական շուկաներում աշխատանքի 32-ամյա ժառանգության վրա: Global Finance ամսագրի գլխամասը գտնվում է Նյու-Յորքում, իսկ տարածաշրջանային գրասենյակները սփռված են աշխարհով մեկ: Global Finance ամսագիրը բանկերի և ֆինանսական ծառայություններ մատուցող այլ կազմակերպությունների շրջանում ընտրում է լավագույններին: Այդ մրցանակները համաշխարհային ֆինանսական հանրության համար դարձել են գերազանցության հուսալի չափորոշիչ:

Армении в 2019 году.
«Не только будущее за цифровым банкингом, но все больше - настоящее», говорит Джосеф Джиарапутто – издатель и главный редактор журнала Global Finance. «Премия «Лучший цифровой банк» выявляет и отмечает инновации и превосходство в данной сфере».
О журнале Global Finance: основан в 1987г., имеет более 50,000 подписчиков и получателей, распространяется в 189 странах. Круг читателей журнала Global Finance - высокопоставленные корпоративные и финансовые должностные лица, ответственные за принятие решений в области инвестиций и стратегии в мультинациональных компаниях и финансовых учреждениях. Веб сайт журнала - GFMag.com – предлагает финансовый анализ и статьи, которые являются результатом 32-летнего опыта работы на международных финансовых рынках. Головной офис журнала Global Finance находится в Нью-Йорке, остальные офисы расположены по всему миру. Global Finance регулярно выбирает лидеров среди банков и других провайдеров финансовых услуг. Присужденные журналом награды стали надежным стандартом высокого качества для мирового финансового сообщества.