Evocabank-ը 10,000,000 դրամ է փոխանցել կորոնավիրուսի դեմ պայքարելու համար
Evocabank-ը 10,000,000 դրամ է փոխանցել՝ կորոնավիրուսային հիվանդության կանխարգելման և հաղթահարմանն ուղղված առողջապահության նախարարության միջոցառումներին աջակցելու նպատակով։
17.03.2020
Ինչպես քիչ առաջ նշել է առողջապահության նախարար Արսեն Թորոսյանը՝ գումարը կուղղվի բժշկական անձնակազմի խրախուսման, բժշկական պարագաների և սարքավորումների ձեռք բերման, ինչպես նաև բժշկական կենտրոնների շենքային պայմանների բարելավման վրա։
Բանկը, իր կորպորատիվ սոցիալական պատասխանատվության շրջանակներում, մշտապես աջակցություն է ցուցաբերում հասարակական կարևոր նշանակություն ունեցող նախաձեռնություններին։

Evocabank Donates AMD 10,000,000 to Fight Coronavirus
Evocabank has donated AMD 10,000,000 to support the Ministry of Health in its efforts to fight coronavirus.
17.03.2020
Evocabank has donated AMD 10,000,000 to support the efforts of the Ministry of Health to prevent the spread and overcome the coronavirus.
As recently said Minister of Health Arsen Torosyan, the funds will be used to encourage medical staff, purchase medical supplies and equipment, as well as improve the conditions of health facilities.
Bank in line with its corporate social responsibility keeps supporting the social initiatives of major importance.