Ցանկանու՞մ ես ձեռք բերել քո ցանկալի ապրանքը կամ օգտվել որևէ ծառայությունից, բայց չունես բավարար ֆինանսական միջոցներ, օգտվիր Evoca-ի նորացված վարկավորումից։
5 մլն. ֏
21.5%
Evocabank-ը մշակել է ապառիկ վարկավորման ՆՈՐԱՐԱՐ ծրագիր, որի արդյունքում, հնարավորություն կունենաս ձեռք բերել քո նախընտրած ապրանքը կամ օգտվել ցանկալի ծառայություններից բանկի հետ համագործակցող կազմակերպություններից կամ online տարբերակով` հաշված վայրկյանների ընթացքում:
Շնորհիվ նորացված ծրագրի՝ դու կարող ես տեղեկանալ քեզ հասանելի վարկի առավելագույն գումարի չափի մասին, իսկ հաստատման դեպքում պայմանագրերը քեզ կուղարկենք էլեկտրոնային փոստի միջոցով:
Բանկի հետ համագործակցող ընկերությnւնների ցանկին կարող ես ծանոթանալ այստեղ: Եթե դու էլ ես ցանկանում դառնալ մեր գործընկերը, լրացրու online հայտը և մեր աշխատակիցը կապ կհաստատի քեզ հետ երկու աշխատանքային օրվա ընթացքում։

Хочешь приобрести товар или воспользоваться услугой, но не имеешь достаточных финансовых средств? Для этих целей воспользуйся новым кредитованием Evoca.
21.5%
Evocabank разработал новую программу кредитования покупок, в результате у тебя появится возможность купить желанный товар или воспользоваться услугами одной из сотрудничающих с Банком организаций или же оформить все онлайн за считанные минуты.
Благодаря обновленной программе, ты сможешь узнать размер доступного тебе лимита. После утверждения кредита мы тебе вышлем договоры по электронной почте.
С перечнем сотрудничающих с Банком компаний можешь ознакомиться здесь. Если хочешь стать нашим партнером, заполни заявку онлайн и наш сотрудник свяжется с тобой в течение двух рабочих дней.