Evocabank-ը երկրորդ տարին անընդմեջ ճանաչվել է Լավագույն սպառողական թվային բանկը Հայաստանում:
«Թվային բանկինգը խորհրդանշում է ապագան», - ասաց Global Finance ամսագրի հրատարակիչ և գլխավոր խմբագիր Ջոզեֆ Դ. Ջիարապուտոն: «Լավագույն թվային բանկ» մրցանակակիրները գիտակցում են դա և ցուցաբերում են անմնացորդ պատրաստակամություն` անդադար խթանել նորարարությունը կորպորատիվ և ֆիզիկական հաճախորդների համար նախատեսված ապրանքներում և ծառայություններում»:
Global Finance ամսագրի մասին. այն հիմնադրվել է 1987թ., այն լույս է տեսնում ավելի քան 50,000 օրինակով և տարածվում 189 երկրում: Global Finance ամսագրի ընթերցողների բանակը ընդգրկում է կորպորատիվ և ֆինանսական բարձրաստիճան պաշտոնյաների, ովքեր պատասխանատու են բազմազգային ընկերություններում և ֆինանսական կազմակերպություններում ներդրումային և ռազմավարական որոշումների ընդունման համար: Ամսագրի կայքը՝ GFMag.com, առաջարկում է ֆինանսական վերլուծություններ և հոդվածներ, որոնք հիմնվում են միջազգային ֆինանսական շուկաներում աշխատանքի 31-ամյա ժառանգության վրա: Global Finance ամսագրի գլխամասը գտնվում է Նյու-Յորքում, իսկ տարածաշրջանային գրասենյակները սփռված են աշխարհով մեկ: Global Finance ամսագիրը բանկերի և ֆինանսական ծառայություններ մատուցող այլ կազմակերպությունների շրջանում ընտրում է լավագույններին: Այդ մրցանակները համաշխարհային ֆինանսական հանրության համար դարձել են գերազանցության հուսալի չափորոշիչ:

• growth of digital customers,
“Digital banking is the future,” said Joseph D. Giarraputo, publisher and editorial director of Global Finance. “The Digital Bank Award winners understand this and demonstrate commitment to ceaseless innovation in products and services for corporate and retail clients.”
About Global Finance Global Finance, founded in 1987, has a circulation of 50,000 and readers in 189 countries. Global Finance’s audience includes senior corporate and financial officers responsible for making investment and strategic decisions at multinational companies and financial institutions. Its website — GFMag.com — offers analysis and articles that are the heritage of 31 years of experience in international financial markets. Global Finance is headquartered in New York, with offices around the world. Global Finance regularly selects the top performers among banks and other providers of financial services. These awards have become a trusted standard of excellence for the global financial community.