EvocaTOUCH հավելվածով Idram QR վճարումներ
Evocabank-ի հաճախորդներն արդեն կարող են սքանավորել Idram QR-ը և կատարել վճարումներ իրենց EvocaTOUCH հավելվածի միջոցով։
12.11.2024
Evoca-ն առաջին Բանկն է, որը միացել է Idram-ի Open QR ենթակառուցվածքին:
Այսուհետ ավելի քան 22,500 վաճառակետերում տեղադրված Idram QR-ը կարող են սքանավորել և կատարել վճարումներ նաև Evocabank-ի հաճախորդները՝ EvocaTOUCH հավելվածի միջոցով։
«Evoca-ն առաջին Բանկն է, որը միացել է Idram-ի Open QR ենթակառուցվածքին: Մեր թիմերը միասին կատարել են ծավալուն ծրագրային և տեխնիկական աշխատանքներ, և այսօր համակարգն արդեն պատրաստ է մեկնարկի։ Այսուհետ մեր հաճախորդները կարող են կատարել վճարումներ այն բոլոր կետերում, որտեղ գործում է Idram-ը՝ պարզապես սքանավորելով Idram-ի QR-ն իրենց EvocaTOUCH հավելվածի QR բաժնից։ Այս համագործակցությունը փաստում է, որ Evoca-ն պատրաստ է ցանկացած գործընկերության, որի արդյունքում մեր հաճախորդները կստանան նոր հնարավորություններ, և նրանց կյանքը կդառնա ավելի հարմարավետ, ինչպես նշված է Բանկի առաքելության մեջ»,- նշել է Evocabank-ի Վարչության նախագահի տեղակալ Տաթևիկ Խաչատրյանը։
Evoca-ի հետ ընդամենը սմարթֆոն ունենալն արդեն բավական է։ Մենք անում ենք ամեն բան, որ դու օգտվես մի շարք բանկային ծառայություններից՝ առանց Բանկ այցելելու, ցանկացած վայրից, ցանկացած ժամի։ Մոռացիր հերթերում երկար սպասելու և ժամանակ կորցնելու մասին։ Քո թվային աշխարհը Evoca-ն արդեն ստեղծել է։
Evoca-ն երբեք բաց չի թողնում այն նախաձեռնությունները, որոնք նպաստում են նորագույն տեխնոլոգիաների կիրառմանը, նորարարություններին, ինչպես նաև մեր հաճախորդների համար ստեղծում են բանկային ծառայություններից օգտվելու ավելի հարմար պայմաններ։

QR-платежи Idram с помощью приложения EvocaTOUCH
Evocabank теперь могут сканировать QR-код Idram и совершать платежи через свое приложение EvocaTOUCH.
12.11.2024
Evoca — первый банк, присоединившийся к открытой QR-инфраструктуре Idram.
Отныне Idram QR, установленный в более чем 22,500 торговых точках, также может быть отсканирован и оплачен клиентами Evocabank через приложение EvocaTOUCH.
«Evoca — первый банк, присоединившийся к открытой QR-инфраструктуре Idram. Наши команды вместе проделали объемную программную и техническую работу, и сегодня система готова к запуску. Отныне наши клиенты могут совершать платежи во всех точках, где есть Idram, просто сканируя QR-код Idram из раздела QR своего приложения EvocaTOUCH. Это сотрудничество доказывает, что Evoca готова к любому партнерству, в результате чего наши клиенты получат новые возможности и их жизнь станет более комфортной, как и утверждается в миссии банка", - сказала заместитель председателя правления Evocabank Татевик Хачатрян.
С Evoca достаточно иметь смартфон. Мы делаем все возможное, чтобы ты, из любого места и в любое время, смог воспользоваться рядом банковских услуг, не посещая Банк. Забудь об очередях и потере времени. Evoca уже создал твой цифровой мир.
Evoca никогда не упускает из виду инициативы, которые способствуют использованию новейших технологий, инноваций, а также создают более удобные условия использования банковских услуг для наших клиентов.