Evoca x Al Fardan Exchange. արագ ու հարմար փոխանցումներ դեպի ԱՄԷ
Evocabank-ի հաճախորդների համար հասանելի են միջազգային փոխանցումները դեպի ԱՄԷ, որտեղ գործում է Al Fardan Exchange-ի 90 մասնաճյուղ։
30.07.2025
Ինչպես հիշում եք, Բանկը նախորդ տարի Al Fardan Exchange ընկերության հետ կնքել էր համագործակցության պայմանագիր՝ նորարարական փոխանցումների համակարգ ներդնելու նպատակով։
Եվ այսօր արդեն Evocabank-ը հաճախորդներին առաջարկում է ավելի հարմար, արագ և վստահելի լուծում` դեպի ԱՄԷ միջազգային փոխանցումների համար։
Ի՞նչ հնարավորություններ է տալիս նոր համակարգը
- SWIFT փոխանցումներ դեպի ԱՄԷ
Evocabank-ի հաճախորդները կարող են կատարել արագ ու ապահով SWIFT միջազգային փոխանցումներ։
- Կանխիկ ստացման հնարավորություն
Եթե ստացողը չունի բանկային հաշիվ, նա կարող է գումարը ստանալ կանխիկ տարբերակով՝ անմիջապես Al Fardan Exchange-ի մասնաճյուղերից:
- Ավելի քան 90 մասնաճյուղ ողջ ԱՄԷ-ում
Al Fardan Exchange-ն ունի ավելի քան 90 մասնաճյուղ, ինչը թույլ է տալիս արագ ստանալ գումարը քեզ մոտ գտնվող մասնաճյուղից։

Evoca x Al Fardan Exchange. Быстрые и удобные переводы в ОАЭ
Для клиентов Evocabank доступны международные переводы в ОАЭ, где действует 90 филиалов Al Fardan Exchange.
30.07.2025
Как вы помните, в прошлом году Банк подписал соглашение о сотрудничестве с компанией Al Fardan Exchange с целью внедрения инновационной системы переводов.
И сегодня Evocabank предлагает своим клиентам более удобные, быстрые и надежные решения для международных переводов в ОАЭ.
Какие возможности предоставляет новая система?
- SWIFT-переводы в ОАЭ
Клиенты Evocabank могут совершать быстрые и безопасные международные переводы SWIFT.
- Возможность получения наличными
Если у получателя нет банковского счета, он может получить деньги наличными непосредственно в любом филиале Al Fardan Exchange.
- Более 90 филиалов по всему ОАЭ
У Al Fardan Exchange более 90 филиалов, что позволяет быстро получить перевод в ближайшем к вам отделении.