Evoca x Al Fardan Exchange. արագ ու հարմար փոխանցումներ դեպի ԱՄԷ
Evocabank-ի հաճախորդների համար հասանելի են միջազգային փոխանցումները դեպի ԱՄԷ, որտեղ գործում է Al Fardan Exchange-ի 90 մասնաճյուղ։
30.07.2025
Ինչպես հիշում եք, Բանկը նախորդ տարի Al Fardan Exchange ընկերության հետ կնքել էր համագործակցության պայմանագիր՝ նորարարական փոխանցումների համակարգ ներդնելու նպատակով։
Եվ այսօր արդեն Evocabank-ը հաճախորդներին առաջարկում է ավելի հարմար, արագ և վստահելի լուծում` դեպի ԱՄԷ միջազգային փոխանցումների համար։
Ի՞նչ հնարավորություններ է տալիս նոր համակարգը
- SWIFT փոխանցումներ դեպի ԱՄԷ
Evocabank-ի հաճախորդները կարող են կատարել արագ ու ապահով SWIFT միջազգային փոխանցումներ։
- Կանխիկ ստացման հնարավորություն
Եթե ստացողը չունի բանկային հաշիվ, նա կարող է գումարը ստանալ կանխիկ տարբերակով՝ անմիջապես Al Fardan Exchange-ի մասնաճյուղերից:
- Ավելի քան 90 մասնաճյուղ ողջ ԱՄԷ-ում
Al Fardan Exchange-ն ունի ավելի քան 90 մասնաճյուղ, ինչը թույլ է տալիս արագ ստանալ գումարը քեզ մոտ գտնվող մասնաճյուղից։

Evoca x Al Fardan Exchange. Fast and Convenient Transfers to the UAE
Evocabank customers can now make international transfers to the UAE, where Al Fardan Exchange has 90 branches.
30.07.2025
As you may recall, last year the Bank signed a cooperation agreement with Al Fardan Exchange to introduce an innovative transfer system.
And today, Evocabank offers its customers a more convenient, faster, and more reliable solution for international transfers to the UAE.
What opportunities does the new system offer?
- SWIFT transfers to the UAE
Evocabank customers can make quick and secure international SWIFT transfers.
- Possibility of cash receipt
If the recipient does not have a bank account, they can receive the funds in cash directly at any Al Fardan Exchange branch.
- Over 90 branches across the UAE
With more than 90 branches, Al Fardan Exchange allows recipients to quickly receive the funds at a branch near them.