Իմ ֆինանսների ամիս-2018
ՀՀ Կենտրոնական բանկի կողմից կազմակերպվող «Իմ ֆինանսների ամիս-2018» ծրագրի շրջանակներում Evocabank էին այցելել ավելի քան 50 մասնակից:
10.11.2018
Ծրագիրը, որ արդեն շարունակվում է 5 տարի, բարձրացնում է ֆինանսական կրթման մակարդակը: Այն երիտասարդներին փոխանցում է անձնական ֆինանսների կառավարման վերաբերյալ գիտելիքներ ու հմտություններ:
Ֆինանսական շրջագայության ժամանակ մասնակիցները ծանոթացան Evocabank-ի բրենդի պատմությանը և Հայաստանում միակ mobile-first ֆորմատով բանկի առաքելությանը, տեսլականին և բանկային օնլայն հարթակում ժամանակակից գործիքների ու մեխանիզմների ներդրմանը:
Երիտասարդները նաև հնարավորություն ստացան հետևել բոլոր բաժինների աշխատանքին և մատուցվող ծառայություններին, ինչպես նաև տեղում ուղղել ֆինանսական ոլորտի վերաբերյալ իրենց հուզող հարցերը անմիջապես բաժնի աշխատակիցներին:

Мой финансовый месяц -2018
В рамках программы “Мой финансовый месяц 2018” Центрального банка РА свыше 50 участников посетили Evocabank.
10.11.2018
Программа, которая проводится уже пятый год, повышает уровень финансовой грамотности. Она передает молодым знания и навыки относительно управления личными финансами.
Во время посещения банка участники познакомились с историей бренда Evocabank-а и миссией и концепцией единственного в Армении банка, функционирующего в формате “mobile-first”, а также с процессом внедрения на банковской электронной площадке современных механизмов и инструментов.
Молодые люди также получили возможность следить за работой всех отделов и за предоставлением услуг, а также на месте задать свои финансовые вопросы сотрудникам отдела.