Լավագույն մոբայլ բանկը Հայաստանում՝ ըստ SME Banking Club-ի
SME Banking Club-ը հրապարակել է ԱՊՀ երկրներում ու Կովկասում փոքր և միջին բիզնեսների համար մոբայլ և օնլայն բանկերի վերաբերյալ վերլուծության արդյունքները (Mobile Business Banking 2021 и Business Online Banking 2021) և ներկայացրել լավագույն բանկերն ըստ երկրների:
Evocabank-ն ընդգրկվել է նաև Հայաստանում լավագույն օնլայն բանկերի եռյակում:
Մոբայլ և օնլայն բանկերի ամենամյա վերլուծություններն իրականացվում են ըստ ծառայությունների ֆունկցիոնալության՝ հաշվի առնելով հաճախորդի համար տվյալ գործառույթի կարևորությունը և պահանջարկը:
SME Banking Club-ը բանկերի միջազգային ասոցիացիա է, որը ստեղծվել է գործնական ինֆորմացիայի փոխանակման նպատակով՝ թե ինչպես են տարբեր երկրների բանկերն ու այլ ֆինանսական կազմակերպությունները ծառայություններ մատուցում փոքր և միջին ձեռնարկությունների (ՓՄՁ) համար:

Лучший мобильный банк в Армении согласно SME Banking Club
SME Banking Club презентовал результаты исследований по мобильным и интернет-банкам для бизнеса в странах СНГ и Кавказа (Mobile Business Banking 2021 и Business Online Banking 2021) и представил лучшие банки в каждой из стран, по которым были проведены исследования.
Evocabank также был включен в тройку лучших интернет-банков в Армении.
Ежегодные исследования мобильных и интернет-банков для бизнеса в регионе строятся на оценке функционала сервисов, с учетом важности и востребованности функций для пользователей.
SME Banking Club является международной ассоциацией банков, созданной с целью обмена практической информацией о том, как банки и другие финансовые организации из разных стран предоставляют услуги малому и среднему бизнесу (МСБ).