Evocabank՝ լավագույն թվային բանկը Հայաստանում 2025
Global Finance ամսագիրն այս տարի ևս Evocabank-ին ճանաչել է որպես լավագույն թվային բանկը Հայաստանում։
27.11.2025
Լավագույն թվային բանկը Հայաստանում 2025
Global Finance
Global Finance հեղինակավոր ամսագիրն արդեն 9-րդ տարին անընդմեջ Evocabank-ին ճանաչում է որպես լավագույն թվային բանկը Հայաստանում։
2025-ն առաձնահատուկ էր, քանի որ Բանկը նշեց իր 35 ամյակը։ Մենք արդեն 35 տարի դարձնում ենք մեր հաճախորդների կյանքն ավելի հարմար, առաջարկում ենք լավագույն թվային լուծումները և ձևավորում ժամանակակից բանկինգի մշակույթ։
Global Finance ամսագրի մասին
Հիմնադրվել է 1987թ., այն լույս է տեսնում ավելի քան 50,050 օրինակով և տարածվում 192 երկրում: Global Finance ամսագրի ընթերցողների բանակը ընդգրկում է կորպորատիվ և ֆինանսական բարձրաստիճան պաշտոնյաների, ովքեր պատասխանատու են բազմազգային ընկերություններում և ֆինանսական կազմակերպություններում ներդրումային և ռազմավարական որոշումների ընդունման համար: Ամսագրի կայքը՝ GFMag.com, առաջարկում է ֆինանսական վերլուծություններ և հոդվածներ, որոնք հիմնվում են միջազգային ֆինանսական շուկաներում աշխատանքի ավելի քան 30 տարվա ժառանգության վրա: Global Finance ամսագրի գլխամասը գտնվում է Նյու Յորքում, իսկ տարածաշրջանային գրասենյակները սփռված են աշխարհով մեկ: Global Finance ամսագիրը բանկերի և ֆինանսական ծառայություններ մատուցող այլ կազմակերպությունների շրջանում ընտրում է լավագույններին: Այդ մրցանակները համաշխարհային ֆինանսական հանրության համար դարձել են գերազանցության հուսալի չափորոշիչ:

Журнал Global Finance вновь признал Evocabank лучшим цифровым банком Армении.
Авторитетный журнал Global Finance уже 9-й год подряд присваивает Evocabank звание лучшего цифрового банка в Армении.
2025 год был особенно значимым, поскольку Банк отметил свое 35-летие. Уже 35 лет мы делаем жизнь наших клиентов более удобной, предлагаем передовые цифровые решения и формируем современную банковскую культуру.
О журнале Global Finance
Журнал основан в 1987թ., имеет свыше 50,050 подписчиков и получателей, распространяется в 192 странах. Круг читателей журнала Global Finance – высокопоставленные корпоративные и финансовые должностные лица, ответственные за принятие решений в области инвестиций и стратегии в мультинациональных компаниях и финансовых учреждениях. Веб сайт журнала - GFMag.com, предлагает финансовый анализ и статьи, основанные на более чем 30-летнем опыте работы на международных финансовых рынках. Головной офис журнала Global Finance находится в Нью-Йорке, остальные офисы расположены по всему миру. Global Finance регулярно выбирает лидеров среди банков и других провайдеров финансовых услуг. Присужденные журналом награды стали надежным стандартом высокого качества для мирового финансового сообщества.