Evocabank՝ լավագույն թվային բանկը Հայաստանում
Evoca-ն այս տարի ևս ճանաչվել է լավագույն թվային բանկը Հայաստանում Global Banking & Finance Review-ի կողմից:
19.08.2024
Նոր մրցանակ
Global Banking & Finance Review
Evoca-ն տարիներ շարունակ արժանանում է միջազգային լավագույն մրցանակների հեղինակավոր ամսագրերի կողմից։ Այս ամենի գաղտնիքը Բանկի՝ նորարարության և տեխնոլոգիայի ճիշտ համադրությունն է:
Evoca-ի մոբայլ հավելվածն ու օնլայն բանկային ծառայությունները պարզ են, արագ ու հարմար, իսկ թվային ծառայությունները թույլ են տալիս կարգավորել ամեն ինչ անմիջապես հեռախոսից, այնպես որ ստիպված չեք լինի այցելել Բանկ:
Global Banking & Finance Review ամսագիրը Մեծ Բրիտանիայում հիմնադրված առաջատար օնլայն և տպագիր ամսագիր է։ Այն 2010թ․-ից ներկայացնում է տեղեկատվություն ֆինանսական աշխարհի՝ բենքինգ, բրոքերային գործարքներ, ֆոնդեր, կորպորատիվ կառավարում, նախագծերի ֆինանսավորում, հարկեր ու հաշվապահություն, ներդրումներ, կորպորատիվ սոցիալական պատասխանատվություն և այլ ակտուալ թեմաների մասին։

Evocabank։ Best Digital Bank in Armenia
Evoca was recognized as the best digital bank in Armenia by Global Banking & Finance Review this year either.
19.08.2024
New award
Global Banking & Finance Review
Evoca has been receiving the best international awards from prestigious magazines for years. The secret of all this is the Bank's right combination of innovation and technology.
Evoca's mobile app and online banking services are simple, fast and convenient, and digital services allow you to manage everything directly from your phone, so you don't have to visit the Bank.
Global Banking & Finance Review is a leading online and print magazine based in the UK. Since 2010, it has been providing information on the financial world on banking, brokerage transactions, funds, corporate management, project financing, taxes and accounting, investments, corporate social responsibility and other current topics.