Evocabank՝ լավագույն թվային բանկը Հայաստանում
Evoca-ն այս տարի ևս ճանաչվել է լավագույն թվային բանկը Հայաստանում Global Banking & Finance Review-ի կողմից:
19.08.2024
Նոր մրցանակ
Global Banking & Finance Review
Evoca-ն տարիներ շարունակ արժանանում է միջազգային լավագույն մրցանակների հեղինակավոր ամսագրերի կողմից։ Այս ամենի գաղտնիքը Բանկի՝ նորարարության և տեխնոլոգիայի ճիշտ համադրությունն է:
Evoca-ի մոբայլ հավելվածն ու օնլայն բանկային ծառայությունները պարզ են, արագ ու հարմար, իսկ թվային ծառայությունները թույլ են տալիս կարգավորել ամեն ինչ անմիջապես հեռախոսից, այնպես որ ստիպված չեք լինի այցելել Բանկ:
Global Banking & Finance Review ամսագիրը Մեծ Բրիտանիայում հիմնադրված առաջատար օնլայն և տպագիր ամսագիր է։ Այն 2010թ․-ից ներկայացնում է տեղեկատվություն ֆինանսական աշխարհի՝ բենքինգ, բրոքերային գործարքներ, ֆոնդեր, կորպորատիվ կառավարում, նախագծերի ֆինանսավորում, հարկեր ու հաշվապահություն, ներդրումներ, կորպորատիվ սոցիալական պատասխանատվություն և այլ ակտուալ թեմաների մասին։

Evocabank — лучший цифровой банк в Армении
В этом году тоже Evoca был признан лучшим цифровым банком Армении по версии Global Banking & Finance Review.
19.08.2024
Новая награда
Лучший цифровой банк в Армении
Global Banking & Finance Review
Evoca уже много лет получает лучшие международные награды престижных журналов. Секрет всего этого – правильное сочетание инноваций и технологий Банка.
Мобильное приложение и услуги онлайн-банкинга Evoca просты, быстры и удобны, а цифровые сервисы позволяют управлять всем прямо с телефона, поэтому вам не придется посещать Банк.
Global Banking & Finance Review — ведущий британский онлайн и печатный журнал. С 2010 года журнал предоставляет информацию о финансовом мире։ банковское дело, брокерские операции, фонды, корпоративное управление, проектное финансирование, налоги и бухгалтерский учет, инвестиции, корпоративная социальная ответственность и другие актуальные темы.