Վիճակահանության պայմաններ
Մասնակցիր վիճակահանությանը, շահիր ուղևորություն դեպի Դուբայ 2 անձի համար և Jennifer Lopez-ի համերգի VIP տոմսեր: Նոյեմբերի 1-ին հեռուստատեսությամբ՝ ուղիղ հեռարձակմամբ տեղի կունենա վիճակահանությունը, որի ընթացքում Իվետա Մուկուչյանը պատահականության սկզբունքով կհանի այն 75 հաջողակների անունները, ովքեր նոյեմբերի 16-18-ը կմեկնեն Դուբայ՝ իրենց նախընտրած անձանց հետ:
30.09.2017
Ակցիային մասնակցելու համար անհրաժեշտ է հոկտեմբերի 1-ից 31-ը ներառյալ ընկած ժամանակահատվածում ներբեռնել EvocaTouch հավելվածը՝
- App Store-ից (iOS օպերացիոն համակարգով աշխատող սարքերի համար՝ iPhone, iPad) կամ,
- Google Play-ից (Android օպերացիոն համակարգով աշխատող սարքերի համար՝ Samsung, Sony, Asus, Lenovo, Huawei և այլն…):
Հավելվածի միջոցով պատվիրել միջազգային վճարային քարտ՝
- MasterCard Standard` 5.000 դրամ տարեկան սպասարկման վճարով
- MasterCard Gold` 15.000 դրամ տարեկան սպասարկման վճարով
- Visa Classic` 5.000 դրամ տարեկան սպասարկման վճարով
- Visa Gold` 15.000 դրամ տարեկան սպասարկման վճարով
Վիճակահանությանը մասնակցելու են միայն հավելվածի միջոցով պատվիրված քարտերը: Հավելվածից բացի այլ եղանակով՝ Բանկում կամ այլ կերպ պատվիրված քարտերը չեն մասնակցելու վիճակահանությանը:
Քարտային հայտը հաստատվելուց հետո հաճախորդը կստանա SMS և email հաղորդագրություն, որտեղ նշված կլինի հաշվի համարը, որին պետք է փոխանցել քարտի տարեկան սպասարկման վճարը:
Քարտի սպասարկման վճարը կարելի է վճարել հետևյալ միջոցներով՝
- Evocabank-ի գլխամասային գրասենյակում կամ ցանկացած մասնաճյուղում
- Կատարել փոխանցում այլ բանկերից
- Վճարային տերմինալների միջոցով (Telcell, EasyPay, Idram) մուտքագրել Բանկի կողմից տրամադրված հաշվի համարին:
Հաճախորդը վիճակահանությանը կարող է մասնակցել միայն քարտի տարեկան սպասարկման վճարը հաշվի համարին ապահովելուց հետո:
Վիճակահանությանը կարող են մասնակցել 18 տարին լրացած ՀՀ ռեզիդենտ հանդիսացող անձինք: Սոցիալական քարտի կամ սոցիալական քարտ չունենալու մասին տեղեկանքի տվյալների առկայությունը պարտադիր է:
Սույն ակցիայի շրջանակնորում, յուրաքանչյուր անձ կարող է պատվիրել միայն 1 քարտ:
Հոկտեմբերի 1-31-ը պատվիրված և սպասարկման վճարը վճարված բոլոր քարտերի քարտապանները կմասնակցեն խաղարկությանը: Եթե քարտը պատվիրվել է, սակայն վճարումը կատարվել է հոկտեմբերի 31-ի ժ. 24:00-ից հետո, ապա քարտապանը չի մասնակցի վիճակահանությանը:
Ակցիայի շրջանակներում պատվիրված քարտերը մասնակիցներին կտրամադրվեն 20/10/17թ.-ից հետո: Քարտերը կարելի է ստանալ Բանկի ցանկացած գրասենյակում կամ քարտի հայտի լրացման ժամանակ քարտապանի կողմից նշված հասցեով՝ անվճար առաքման միջոցով:
Այն անձինք, ովքեր արդեն ունեն հավելվածը, պետք է հոկտեմբերի 1-ից հետո թարմացնեն (update) իրենց հավելվածը: Թարմացումից հետո այն ավտոմատ կվերափոխվի EvocaTouch հավելվածի, որից հետո հաճախորդը կարող է մասնակցել ակցիային` հավելվածի միջոցով վճարային քարտ պատվիրելով:
Վիճակահանության թափանցիկությունն ապահովելու նպատակով այն անցկացվելու է հրապարակային:
Նոյեմբերի 1-ին հեռուստատեսությամբ՝ ուղիղ հեռարձակմամբ տեղի կունենա վիճակահանությունը, որի ընթացքում Իվետա Մուկուչյանը պատահականության սկզբունքով կհանի այն 75 հաջողակների անունները, ովքեր նոյեմբերի 16-18-ը կմեկնեն Դուբայ՝ իրենց նախընտրած անձանց հետ:
Ցանկության դեպքում, հաղթող քարտապանը կարող է իր մրցանակը փոխանցել միայն իր ընտանիքի անդամներից որևէ մեկին: Ակցիայի շրջաննակում ընտանիքի անդամ են համարվում հայրը, մայրը, ամուսինը, ամուսնու ծնողները, տատը, պապը, քույրը, եղբայրը, երեխան, երեխայի ամուսինը, թոռը, քրոջ, եղբոր ամուսինն ու երեխան: Իր մրցանակը ընտանիքի անդամներից որևէ մեկին փոխանցելու պարագայում՝ հաղթողը պետք է Բանկ ներկայացնի ընտանեկան կապը հավաստող համապատասխան փաստաթղթերը (անձնագրեր, ծննդյան և ամուսնության վկայականներ):
Վիճակահանության հաղթողները՝ 150 անձ (75 հաղթող x 2)
- Նոյեմբերի 16-ին հատուկ չվերթով կմեկնեն Դուբայ,
- Կմնան 5 աստղանի The Westin Dubai, Al Habtoor City հյուրանոցում,
- Կմասնակցեն Dubai City Tour-ի,
- Կայցելեն ճաշի աշխարհի լավագույն հյուրանոցներից համարվող՝ Burj Al Arab և Atlantis the Palm,
- Կայցելեն Miracle Garden,
- Կբարձրանան աշխարհի ամենաբարձր շենքի՝ Burj Khalifa-ի գագաթը՝ At The Top,
- Կմասնակցեն նավով կրուիզի Dubai Marina-ում , կընթրեն նավի վրա,
- Կմասնակցեն Jennifer Lopez-ի՝ Դուբայում կայանալիք համերիգին՝ VIP տոմսերով,
- Նոյեմբերի 18-ին հատուկ չվերթով կվերադառնան Երևան:
Ակցիայի գովազդային հոլովակը կարող եք դիտել այստեղ:
Տուրի 150 մասնակիցների տոմսի, վիզայի, հյուրանոցի, սննդի, տրանսֆերների, տրանսպորտի, տուրերի, էքսկուրսիաների և Jennifer Lopez-ի համերգի VIP տոմսերի ծախսերը հոգալու է Evocabank-ը: Այլ անձնական ծախսերը պետք է հոգան մասնակիցները:
Բանկը մրցանակի փոխարեն գումարային փոխհատուցում չի իրականացնում և չի փոխարինում այլ նվերով:
Բանկը պատասխանատվություն չի կրում վիզայի հնարավոր մերժման համար: Վիզայի մերժման դեպքում, հաղթողն ինքն է որոշում՝ իր ընտանիքի անդամներից ում փոխանցի մրցանակը:
ԱՄԷ–ի վիզա ստանալու գործընթացը՝
- Վիզան շնորհվում է ԱՄԷ–ի Իմիգրացիոն գրասենյակի կողմից, և ոչ ոք իրավասություն չունի ազդելու այդ գործընթացի վրա:
- Բանկը չի երաշխավորում վիզայի ստացումը:
- Ցանկացած դիմող կարող է մերժվել Իմիգրացիոն գրասենյակի կողմից (առանց հատուկ պատճառ նշելու) կամ կարող են պահանջվել հավելյալ ստուգումներ և փաստաթղթեր:
- Վիզայի գործընթացի միջին տևողությունը 5-7 աշխատանքային օր է:
- Սիրիայի քաղաքացիները ներկայումս չեն կարող ստանալ ԱՄԷ վիզա:
- Հայկական անձնագրով, սակայն սիրիական արմատնեով կամ ծնունդով Սիրիայից դիմողներից կպահանջվի ներկայացնել հավելյալ փաստաթղթեր:
- Վիզա ստանալու դիմումը ներկայացնելու պահին անձնագրի վավերականության ժամկետը պետք է լինի առնվազն 6 ամիս:

Подробные условия акции
Для участия в акции необходимо в период с 1 по 31 октября включительно скачать приложение EvocaTouch:
• Из App Store (для устройств, работающих на операционной системе iOS: iPhone, iPad) или
• Из Google Play (для устройств, работающих на операционной системе Android: Samsung, Sony, Asus, Lenovo, Huawei и т.д.).
Через приложение заказать международную платежную карту:
• MasterCard Standard - годовая плата за обслуживание составляет 5.000 драмов РА,
• MasterCard Gold - годовая плата за обслуживание составляет 15.000 драмов РА,
• Visa Classic - годовая плата за обслуживание составляет 5.000 драмов РА,
• Visa Gold - годовая плата за обслуживание составляет 15.000 драмов РА.
В розыгрыше будут участвовать только карты, заказанные через приложение. Карты, заказанные иным путем, не будут участвовать в розыгрыше.
После подтверждения карточной заявки клиент получит SMS и email сообщение, с указанием номера счета, на который следует перечислить годовую плату за обслуживание карты.
Годовую плату за обслуживание карты можно оплатить следующим образом:
• Оплатить в головном офисе или любом филиале Evocabank-а,
• Осуществить денежный перевод через другие банки,
• Внести на выданный Банком номер счета через платежные терминалы (Telcell, EasyPay, Idram).
Клиент может участвовать в розыгрыше только после того, как перечислит на номер счета годовую плату за обслуживание карты.
В розыгрыше могут участвовать резиденты РА, достигшие 18 лет. Наличие социальной карты или справки об отсутствии социальной карты обязательно.
В рамках указанной акции кождый может заказать только 1 карту.
Все держатели карт, заказавшие и выплатившие годовую плату за обслуживание в течение периода с 1 по 31 октября будут участвовать в розыгрыше. Если карта заказана, но платеж произведен после 24:00 31 октября, то держатель карты не будет участвовать в розыгрыше.
Карты, заказанные в рамках настоящей акции, будут выданы участникам после 20/10/17г..
Лица, имеющие приложение, должны после 1 октября обновить (update) свое приложение. После этого оно автоматически преобразуется в приложение EvocaTouch, и клиент может участвовать в акции, заказав платежную карту через приложение.
С целью обеспечения прозрачности, розыгрыш будет проводиться публично.
1 ноября по телевидению в прямом эфире состоится розыгрыш, во время которого Ивета Мукучян вытащит случайным образом имена 75 счастливых победителей, которые в компании лица, указанного ими же, 16-18 ноября отправятся в Дубай.
При желании победитель розыгрыша может передать свой приз только одному из членов своей семьи. В рамках акции членами семьи считаются отец, мать, супруг(а), родители супруга(и), бабушка, дедушка, сестра, брат, сын/дочь, супруг(а) дочери(сына), внук(внучка), супруг(а) и сын/дочь сестры, брата. В случае передачи своего приза одному из членов семьи, победитель розыгрыша должен представить в Банк соответствующие документы, подтверждающие семейную связь (паспорта, свидетельства о рождении, браке).
Победители розыгрыша - 150 человек (75 победителей x 2):
• 16 ноября специальным рейсом отправятся в Дубай,
• Остановятся в 5-звездочной гостинице The Westin Dubai, Al Habtoor City,
• Проведут тур по Dubai City,
• Посетят одни из лучших отелей мира Burj Al Arab и Atlantis the Palm,
• Посетят Miracle Garden,
• Поднимутся на обзорную площадку самого высокого здания мира - Burj Khalifa - At The Top,
• На круизном лайнере отправятся в круиз по Dubai Marina, поужинают на лайнере,
• Будут присутствовать на концерте Дженнифер Лопес в Дубае с VIP-билетами,
• 18 ноября специальным рейсом вернутся в Ереван.
Рекламный ролик акции можно посмотреть здесь.
Все расходы 150 участников, связанные с приобретением билетов, получением виз, питания, проживания в отеле, трансфертов, транспорта, туров, экскурсий и VIP-билетов на концерт Дженнифер Лопес берет на себя Evocabank. Прочие личные расходы должны быть покрыты самими участниками.
Банк не предоставляет денежную компенсацию вместо приза и не заменяет его другим подарком. Банк не несет ответственности за отклонение посольстом визового заявления. В случае отказа в предоставлении визы, победитель сам решает, кому из членов семьи передать приз.
Процесс получения визы в ОАЭ:
1. Виза предоставляется Иммиграционной службой ОАЭ и никто не имеет полномочий повлиять на указанный процесс;
2. Банк не гарантирует получение визы;
3. Любой заявитель может получить отказ от Иммиграционной службы (без указания конкретной причины) или могут потребоваться дополнительные документы;
4. Средняя продолжительность рассмотрения заявления о выдаче визы - 5-7 рабочих дней;
5. Граждане Сирии в настоящее время не могут получить визы в ОАЭ;
6. От лиц, имеющих паспорта Республики Армения, но сирийские корни или родившиеся в Сирии, потребуются дополнительные документы;
7. На момент подачи заявления на выдачу визы, паспорт должен быть действителен как минимум еще на 6 месяцев.