Տարին դեռ նոր է սկսվել, բայց Evocabank-ն արդեն համալրել է իր մրցանակների շարքը։ Նոր մրցանակն այս անգամ Mastercard-ի կողմից է։
21.01.2025
Նոր մրցանակ՝ “Excellence in New Products Development”
Evocabank-ի մրցանակների շարքին ավելացավ ևս մեկը։ Նոր մրցանակը մեր գործընկեր Mastercard-ի կողմից է։
2024 թվականի ընթացքում Evocabank-ը ներկայացավ նոր նախագծերով ու համագործակցություններով, որոնց արդյունքում իր հաճախորդներին առաջարկեց գերժամանակակից գործիքներ ու ինովացիոն պրոդուկտներ։
Բանկը ներկայացրեց մի քանի նոր պրոդուկտ՝ Mastercard Digital քարտը, Հայաստանում առաջին միջազգային թվային նվեր քարտը` Mastercard Digital Gift Card-ը և այլն։
Evocabank-ը շարունակում է անցնել թվային բանկինգի սահմանները՝ իր բոլոր գործընկերների համար ապահովելով նորարար բանկային ծառայություններ և ավելի պարզ, արագ ու հարմար ֆինանսական գործիքներ:

Год только начался, но список наград Evocabank уже пополнился. На этот раз новый приз от Mastercard.
21.01.2025
Новая награда-“Excellence in New Products Development”
Список наград Evocabank пополнился еще одной. Новый приз от нашего партнера Mastercard.
В 2024 году Evocabank внедрил новые проекты и партнерства, в результате чего предложил своим клиентам передовые инструменты и инновационные продукты.
Банк представил несколько новых продуктов: карту Mastercard Digital, первую в Армении международную цифровую подарочную карту Mastercard Digital Gift Card и др.
Evocabank продолжает расширять границы цифрового банкинга, предоставляя инновационные банковские услуги и более простые, быстрые и удобные финансовые инструменты всем своим партнерам.