Evocabank-ը International Finance Magazine հեղինակավոր ամսագրի կողմից արժանացել է նոր միջազգային մրցանակի՝ Most Innovative SMEs Lending Partner – Banking Armenia 2025:
Evocabank-ը շարունակում է ամրապնդել իր առաջատար դիրքը ՓՄՁ վարկավորման ոլորտում՝ պարբերաբար արժանանալով մրցանակաների լավագույն միջազգային կառույցների կողմից։
Evocabank-ը կարևորում է բիզնեսների զարգացումը՝ նրանց տրամադրելով ոչ միայն արագ և հասանելի վարկային գործիքներ, այլ նաև՝ մասնագիտական խորհրդատվություն, նորարարական բանկային լուծումներ և անհատական մոտեցում։
Մենք հավատում ենք, որ կայուն զարգացող ՓՄՁ ոլորտը երկրի տնտեսության հիմքն է և շարունակում ենք տրամադրել պրոդուկտներ և ծառայություններ՝ աջակցելու փոքր և միջին ձեռնարկություններին։
International Finance ամսագրի մասին
International Finance-ը Մեծ Բրիտանիայում հրապարակվող պրեմիում բիզնես և ֆինանսական ամսագիր է, որը թողարկվում է International Finance Publications Limited ընկերության կողմից։
International Finance-ը լուսաբանում է բանկային և ֆինանսական ոլորտները՝ ընթերցողներին տրամադրելով թարմ նորություններ, վերլուծություններ և հարցազրույցներ ոլորտի առաջատար փորձագետների և ներդրողների հետ։
International Finance-ը հայտնի է նաև իր ամենամյա International Finance Awards մրցանակաբաշխությամբ, որի արդյունքում լավագույն կազմակերպություններն ու ընկերությունները արժանանում են միջազգային մրցանակների։

Evocabank был удостоен новой международной награды от авторитетного журнала International Finance Magazine — Most Innovative SMEs Lending Partner – Banking Armenia 2025.
Evocabank продолжает укреплять свои лидирующие позиции в сфере кредитования МСП, регулярно получая признание от ведущих международных финансовых организаций.
Банк придаёт большое значение развитию бизнеса, предоставляя не только быстрые и доступные кредитные инструменты, но и профессиональные консультации, инновационные банковские решения и индивидуальный подход.
Мы убеждены, что устойчиво развивающийся сектор МСП является основой экономики страны, и продолжаем предлагать продукты и услуги для поддержки малого и среднего бизнеса.
О журнале International Finance
International Finance — это премиальный бизнес- и финансовый журнал, издаваемый в Великобритании компанией International Finance Publications Limited.
Журнал освещает банковский и финансовый сектора, предоставляя читателям актуальные новости, аналитические материалы и интервью с ведущими экспертами и инвесторами.
International Finance также известен своей ежегодной премией International Finance Awards, в рамках которой лучшие организации и компании получают международные награды.