2021-ը դարձել է կինո պրեմիերաների մրցավազք
Կինոմաններին են ներկայացվելու բազմաժանր գլուխգործոցներ, որոնցից ընտրել ենք ամենասպասվածներն ու մրցակցայինները:
01.02.2021
1. Fast & Furious 9
Այս ֆիլմն ասոցացվում է ավտոմեքենայի շարժիչի ձայնի ու խելահեղ արագության հետ։ Բոլոր 8 ֆիլմերի հիմքում կա մեկ և անփոփոխ գաղափարախոսություն՝ ընկերություն և ընտանիք։ Իսկ ֆիլմի գլխավոր հերոսներից մեկը՝ Դոմինիկը, մեծ պատասխանատվությամբ է վերաբերվում իսկական ընկերությանը՝ համարելով այն ընտանիքի մի մաս։ Սակայն այս անգամ փոխվում է ֆիլմի լոզունգը. «Ամեն արյուն չէ՝ ընտանիք»։ Ֆիլմում հայտնվում է նոր դավաճան կերպար՝ պրոֆեսիոնալ մարդասպան Ջեքոբսը՝ Դոմինիկի կրտսեր եղբայրը։P.S. Իհարկե, Փոլ Ուոկերի (Բրայան) մահից հետո շատերն էին պահանջում, որ ֆիլմն այլևս չշարունակվի, սակայն նախորդ մասն ապացուցեց, որ ֆիլմի հանդեպ հետաքրքրվածությունը չի պակասել:
Պրեմիերան տեղի կունենա ապրիլի 28-ին։
2. No Time to Die
“My name is Bond, James Bond”. Դասական կոստյումով, հմայիչ, խելացի և գեղեցիկ կանանցով շրջապատված լրտեսը վերադառնում է։ Թեպետ ըստ ֆիլմի սյուժեի՝ Բոնդը թողել էր լրտեսի իր կարիերան և հանգստանում էր արևոտ Յամայկայի ափերին, սակայն չարագործի ձեռքերից հայտնի գիտնականին փրկելու համար՝ Բոնդն ընդհատում է իր հանգիստը, որպեսզի հանդիպի մեզ հետ ապրիլի 2-ին։
3․ Dune
Ֆանտաստիկայի ժանրի ֆիլմի գլխավոր հերոսը հայտնի և ազնվական ընտանիքից է, որն անապատային մոլորակ Արակիսում պետք է պահպանի Գալակտիկայի ամենաարժեքավոր տարրը՝ Spice-ը (համեմունք)։ Ով տիրում է Spice-ին, տիրում է տիեզերքին։ Հոկտեմբերին կիմանանք, թե ով դարձավ Spice-ի տիրակալը։
4․ Free Guy
Համաձայն եք չէ՞, որ 2020-ից հետո կյանքը կոմեդիաների կարիք ունի։ Ռայան Ռեյնոլդսը, որին շատերս գիտենք որպես կոմեդի-ընտանեկան ժանրի դերասան, բանկային աշխատող էր, ով հանկարծ հայտնվում է համակարգչային խաղի մեջ, որտեղ ամեն ինչ որոշում էին խաղային պերսոնաժները։ Եվ, իհարկե, հենց գլխավոր հերոսը պետք է փրկի աշխարհը կործանումից։ Ի սկզբանե, Ռայանին խաղի միջից ազատելու տարեթիվը որոշված էր 2020-ը, բայց համաշխարհային պանդեմիայի պատճառով հավանաբար նա այնտեղ կմնա մինչև այս տարվա մայիս։
5․ Jungle Cruise
1900 թվական։ Արկածախնդիր ճանապարհորդների մի խումբ ուղևորվում է Ամազոնի ջունգլիներ։ Հիմա կմտածեք, որ արկածներ փնտրելու համար Ամազոնն ամենաիսկական տեղն է։ Սակայն, իրականում, նրանք փնտրում էին լեգենդար և հինավուրց կյանքի ծառը, որը բուժիչ և վերակենդանացնող ուժ ունի։ ֆիլմի ոգեշնչման աղբյուր է եղել Դիսնեյլենդի թեմատիկ ատրակցիոնները։ Հուլիսին կպարզենք, թե արդյո՞ք վտանգավոր ճանապարհորդությունից բոլորը վերադարձան անվնաս։
6․ Minions: The Rise of Gru
Կարոտե՞լ եք փոքրիկ ու չարաճճի Մինիոններին, որոնց ամենա-ամենա ցանկությունն է գտնել և ծառայել չարագործի։ Եվ ահա, երկար փորձերից հետո, նրանք գտնում են 12-ամյա Գրյուին, ով երազում էր դառնալ աշխարհի մեծագույն չարագործը։ Այս անգամ մեր շատ սիրելի բարի չարագործին կտեսնենք մանուկ հասակում։ Սպասենք արևոտ ամառային օրերին, չէ՞ որ Մինիոններն այդ ժամանակ են գալու։
7․ The King's Man
Լրտեսների կյանքը չգիտես ինչու բոլորին հետաքրքրում է: Գաղտնիքներով լի կյանք, անսպասելի իրադարձություններ և խորհրդավոր արտաքին։ The King`s Man-ը լրտեսների կազմակերպություն է, որի տաղանդավոր օպերատիվ աշխատողներից մեկն է երիտասարդ Կոնրադը՝ Օքսֆորդի դքսի որդին, որի միակ երազանքն էր ծառայել Անգլիային։ Սակայն իրադարձություններն այնպես են փոխվում, որ նա ներգրավվում է մարդասպանների և լրտեսների մութ և գաղտնի աշխարհ։ Երկար ենք սպասել ֆիլմի պրեմիերային: Հուսանք, որ փետրվար-մարտ ամիսներին վերջապես կտեսնենք երկար սպասված ֆիլմը։
8․ Black Widow
Թերևս Marvel կինոստուդիայի ամենասիրված, համառ, գաղտնիքներով լեցուն կերպարն է Նատաշա Ռոմանոֆը։ «Սև Այրու» մասին նկարահանվող ֆիլմին մենք շատ վաղուց էինք սպասում։ Նատաշային հետապնդում են իր անցյալի մութ և չբացահայտված գաղտնիքները, որոնց նա պետք է վերջնական լուծում տա «Վրիժառու» դառնալուց առաջ։ Ֆիլմը կինոթատրոններում կլինի մայիսի 7-ից:
9․ Morbius
Ֆիլմի գլխավոր հերոսն է Ջարետ Լետոն` դերասան և ռոք-երաժիշտ։ Եթե հետևում եք նրա դերասանական կարիերային, ապա կհամաձայվեք, որ նա անմիջապես կերպարանափոխվում է և վերցնում իր կերպարը: Մորբիուսի կերպարն առավել պատկերավոր ներկայացնել հանդիսատեսին ոչ մեկ չէր կարող։ Խորաթափանց, սուր և տխուր աչքեր, հմտորեն թաքցրած հոգեվիճակ. ահա բժիշկ Մորբիուսի կերպարը, որն արյան անբուժելի հիվանդությունից ազատվելու համար մասնակցում է վտանգավոր փորձաքննության՝ արդյունքում դառնալով հմայիչ վամպիր։ Պատկերացրեցի՞ք․․․ Աշնանը սպասում ենք ֆիլմի պրեմիերային։
10․ Chaos Walking
Երկրաբնակների կողմից գաղութացված անհայտ մոլորակում ինչ-որ տարօրինակ վիրուսից մահանում են բոլոր կանայք։ Տղամարդիկ էլ տիրապետում են արտասովոր մի հատկության։ Նրանք կարող են միմյանց մտքերը հասկանալ պատկերների, բառերի և հնչյունների տեսքով, որը կոչվում է Աղմուկ: Հենց այդ պատճառով ոչ մի անձնական գաղտնիք հնարավոր չէր պահել: Ֆիլմի հերոսը հայտնաբերում է լռության մի տեղ, որտեղ այդ Աղմուկը բացակայում է: Այնուհետև հայտնաբերում է մարդկանց, ովքեր կարող են այդպիսի լռության տարածքներ գեներացնել նրա շուրջ, և սկսում է պայքարել տոտալիտար հասարակության դեմ: Լռության հետքերով կգնանք այս տարվա ապրիլին։
11․ The Suicide Squad
Բոլոր նրանք, ովքեր նայել են Ջոկերի մասնակցությամբ այս ֆիլմը, իհարկե տպավորված են Մարգո Ռոբիի չար, դաժան և սեփական դժբախտությունները խելագարություններով թաքցնելու իր անգնահատելի կարողությամբ։ Լինելով մասնագիտությամբ հոգեբան՝ նա գերադասում է կերպարանափոխվել և դառնալ Ջոկերի ընկերուհին։ Թեպետ ֆիլմը սիրվել էր, սակայն մասնագետները համարել էին չհաջողված։ Ի՞նչ ենք տեսնելու ֆիլմի այս մասում։ Օգոստոսյան տաք օրերը «Ինքնասպանների ջոկատը» էլ ավելի է ջերմացնելու: Սպասենք։
12․ Top Gun: Maverick
1986թ․-ին օսկարակիր դերասան Թոմ Կրուզի մասնակցությամբ նկարահանված Մեվերիկ մարտաֆիլմը կինոաշխարհի լավագույններից համարվեց։ Մասնագիտական պատասխանատվություն, մարզական պատրաստվածություն և քրտնաջան աշխատանք․ երեք հատկանիշներ, որոնք անխոս նկարագրում են Թոմ Կրուզին։ Հմուտ օդաչուն, թողնելով ծառայությունը, զբաղվում էր նորեկների ուսուցմամբ։ Բայց փոխվում են ժամանակները, փոխվում է նաև տեխնիկական առաջընթացը, և երբ հասունանում է վտանգը, Մեվերիկը վերադառնում է ու ցուցադրում անգերազանցելի վարպետություն։ Բոլոր նրանց, ովքեր կարոտել էին Մեվերիկին, ուզում ենք ասել՝ քիչ մնաց։ Ամառային երկնքում ավելի պարզ կերևա նրա հմուտ թռիչքը։
13․ Tom and Jerry
Կինոաշխարհի ամենասիրված մուլտհերոսները ձմռան վերջին ամիսը կդարձնեն անչափ ուրախ՝ մուտք գործելով կինոաշխարհ։ Մինչ օրս դեռ հստակ պատասխան չկա՝ փոքրերն են նրանց ավելի շատ սիրում, թե՞ մեծերը։ Կհարթվի՞ արդյոք երկար տարիների անհաշտությունը, թե՞ հավետ թշնամիներ կմնան մուկն ու կատուն։ Բայց այն, որ մուկը՝ Ջերին, պետք է փախչի, իսկ կատուն՝ Թոմը, նրան փորձի բռնել, դա հաստատ է, և որքան էլ, որ մի պահ թվում է, թե վերջ, ամեն ինչ սկսվում է նորից։ Անհամբեր սպասում ենք ընկերության և թշնամության մասին ամենաբարի ու հարազատ ֆիլմին։
14․ Candyman
Կինոաշխարհն առանց սարսափ ֆիլմերի հնարավոր չէ պատկերացնել Ալֆրեդ Հիչքոքից հետո։ Սիրու՞մ եք գիշերը երկար նայել հայելու մեջ։ Առաջարկում ենք թողնել այդ սովորությունը, քանի որ Քենդիմենն իր զոհի հետևից գալու է հայելու միջով։ Իսկ եթե չեք հավատում, մարտի կեսերից արդեն կհավատաք։
15․ Coming 2 America
33 տարին ոչինչ է, երբ սպասում ես Աֆրիկյան ինչ-որ ցեղի թագավորին՝ Էդի Մերֆիին։ Ինչու՞ է նա վերադառնում Միացյալ Նահանգներ։ Պատճառը նրա որդին է, որի մասին նա իմանում է միայն երկար տարիներ հետո։ Կոմեդիայի սիրահարներին մնում է սպասել մարտ ամսին և վայելել սիրելի ֆիլմի շարունակությունը:
16. The Matrix 4
Դու էլ ես ամեն անգամ նայել Մատրիցայի 3 մասերն ու հարց տվել քեզ՝ արդյո՞ք էլ չեն լինելու օդում քարացած կադրեր։ Այո, Նեո-ն նորից էկրաններին է։ Ամենազոր Քիանու Ռիվզը կմարմնավորի սիրված կերպարին։ Ֆանտաստիկ մարտաֆիլմին սպասենք այս տարվա վերջում։
17․ Mortal Kombat
HBO Max-ի և Warner Bros․-ի մտահղացումն է՝ ստեղծել ֆիլմ լայն տարածում գտած համակարգչային խաղի հիման վրա։ Mortal kombat-ի մասին ֆիլմեր ու սերիալներ պարբերաբար տեսել ենք, բայց այս անգամ, կարծես թե, մասշտաբները շատ մեծ են: Warner Bros.-ը պատրաստվում է թողարկել տարվա ամենաքննարկվող ֆիլմերից մեկը։ Շուտով կհայտնվենք ամենավտանգավոր մարտարվեստի մրցության մեջ։
18. Ghostbusters: Afterlife
Սիրուն, փափլիկ ու բարի ուրվականները նորից էկրաններին են։ Նրանք նման չեն այն ուրվականներին, որոնց մասին պատմում են։ Նրանք սիրվում են թե՛ փոքրերի և թե՛ մեծերի կողմից։ Այս անգամ երկու դեռահաս, փորձելով ավելին իմանալ իրենց պապիկի մասին, պատահաբար գտնում են Ecto-1 ավտոմեքենան, որը պատկանում էր ուրվականների հայտնի որսորդներին։ Ուրվականները մրսկան են և նրանք կգան ամռանը։
19․ Eternals
Marvel-ի ֆաներն այս տարի զարմանալու և հիանալու բազմաթիվ առիթներ են ունենալու։ «Հավերժները» մարդկային անմահ սուպերռասա է, որը պատասխանատվություն է կրում երկրում էվոլյուցիոն զարգացման գործընթացի համար։ Ֆիլմում իրար են բախվում հավերժներն ու դեվիանտները՝ գենետիկորեն անկայուն և հրեշային կործանարարները։ Իսկ հիմա խնդրում ենք ուշադրություն, Marvel-ն այս անգամ գերազանցել է ինքն իրեն՝ հավաքելով հզոր դերասանական կազմ՝ Անջելինա Ջոլի, Սալմա Հայեք, Ռիչարդ Մեդեն, Քիթ Հերինգթոն և կինոաշխարհի այլ փայլուն դեմքեր։ Սպասումները ֆիլմից մեծ են։ Պրեմիերան նախատեսվում է այս աշնանը։
20․ Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
Այս տարի կինոմանները զարմանալու առիթներ շատ են ունենալու։ Marvel-ն իր ֆաների համար անակնկալներ է պատրաստել՝ առաջին անգամ գլխավոր սուպերհերոսի դերում ներկայացնելով ասիական կերպար։ Պրեմիերան նախատեսվում է հուլիսի 9-ին։
21․The Hitman's Wife's Bodyguard
Եկեք մի պահ պատկերացնենք, որ Եվրամիության փրկությունը Ռայան Ռեյնոլդսի, Սալմա Հայեքի և Սեմուել Լ․Ջեքսոնի ձեռքերում է։ Վստահել, թե՞ ոչ։ Մի՞թե դա է հարցը։ Իհարկե ոչ։ Կարևորն այն է, որ օգոստոսի 19-ից մեծ էկրաններին մեզ սպասում է կոմեդի-մարտաֆիլմ տաղանդավոր և սիրված դերասանների մասնակցությամբ։
Բոնուս լեգենդար տիտանների մասնակցությամբ!
22. Godzilla vs. Kong
Աշխարհը, որում մենք մեզ հայտարարել ենք տերեր, պատկանում է նրանց։ Ու հիմա հասունացել է էպիկ հանդիպման պահը ՝ սարսափազդու Գոդզիլան ընդդեմ դաժան, բայց նուրբ ու բարի ներաշխարհով Քոնգի։ Այստեղ հիմնական հարցն այն է, թե ու՞մ կողմից ես դու և ու՞մ համար է քո սիրտը անհանգստանալու։ Կինոպրեմիերան սպասվում է մարտ ամսին։

2021 год стал гонкой кинопремьер
Кинозрителям будут представлены разножанровые шедевры, из которых мы выбрали самые ожидаемые и конкурентоспособные.
01.02.2021
1. Fast & Furious 9
Этот фильм ассоциируется со звуком двигателя автомобиля и сумасшедшей скоростью. Все 8 фильмов основаны на одной и неизменной идеологии: дружба и семья. А один из главных героев фильма, Доминик, берет на себя большую ответственность за настоящую компанию, считая ее частью семьи. Однако на этот раз слоган фильма меняется. «Не всякая кровь — это семья». В фильме появляется новый коварный персонаж: профессиональный убийца Джейкобс, младший брат Доминика. P.S. Конечно, после смерти Пола Уокера (Брайан) многие требовали не продолжать фильм, но предыдущая часть доказала, что интерес к фильму не снизился.
Премьера состоится 28 апреля.
2. No Time to Die
«Меня зовут Бонд, Джеймс Бонд». Шпион в классическом костюме в окружении очаровательных, умных и красивых женщин возвращается. Хотя по сюжету фильма Бонд оставил карьеру шпиона и отдыхал на берегу солнечной Ямайки, но чтобы спасти известного учёного от рук злодея, Бонд прерывает свой отпуск, чтобы встретиться с нами на 2 апреля.
3․ Dune
Главный герой фантастического фильма принадлежит к знаменитой и знатной семье, которая должна защитить самый ценный элемент галактики Спайс на пустынной планете Аракис. Тот, кто правит Spice, управляет вселенной. В октябре мы узнаем, кто стал правителем Spice.
4․ Free Guy
Вы согласны, что в жизни после 2020 года нужны комедии? Райан Рейнольдс, которого многие из нас знают как актера комедийно-семейного жанра, был банковским служащим, который неожиданно оказался в компьютерной игре, где все решали игровые персонажи. И, конечно же, главный герой должен спасти мир от разрушения. Первоначально Райан должен был уйти на пенсию в 2020 году, но из-за глобальной пандемии он, вероятно, останется там до мая этого года.
5․ Jungle Cruise
1900 год. Группа искателей приключений отправляется в джунгли Амазонки. Теперь вы могли бы подумать, что Амазонка — самое подходящее место для поиска приключений. Однако на самом деле они искали легендарное и древнее древо жизни, обладающее целительной и возрождающей силой. Источником вдохновения для фильма послужили тематические достопримечательности Диснейленда. В июле мы узнаем, все ли вернулись из опасного путешествия целыми и невредимыми.
6․ Minions: The Rise of Gru
Скучаете по маленьким и озорным Миньонам, главное желание которых – найти злодея и служить ему? И здесь после долгих попыток они находят 12-летнего Грю, мечтавшего стать величайшим злодеем в мире. На этот раз мы увидим нашего самого любимого доброго злодея в детстве. Подождем солнечных летних дней, ведь тогда придут Миньоны, да?
7․ The King's Man
Почему-то всех интересует жизнь шпионов. Жизнь, полная тайн, неожиданных событий и загадочной внешности. «Человек короля» — шпионская организация, одним из талантливых сотрудников которой является молодой Конрад, сын герцога Оксфордского, единственной мечтой которого было служить Англии. Однако события меняются таким образом, что он оказывается вовлеченным в темный и секретный мир убийц и шпионов. Мы долго ждали премьеры фильма. Будем надеяться, что в феврале-марте мы наконец увидим долгожданный фильм.
8․ Black Widow
Пожалуй, Наташа Романофф – самый любимый, стойкий, скрытный персонаж киностудии Марвел. Мы долго ждали фильм о «Черной вдове». Наташу преследуют темные и нераскрытые тайны ее прошлого, которые ей предстоит разгадать, прежде чем стать Мстителем. Фильм появится в кинотеатрах с 7 мая.
9․ Morbius
Главный герой фильма – Джаред Лето, актер и рок-музыкант. Если вы следили за ее актерской карьерой, то согласитесь, что она мгновенно преображается и обретает свой характер. Никто не мог бы представить зрителю образ Морбиуса ярче. Проницательные, острые и грустные глаза, умело скрытое состояние души. перед вами персонаж доктора Морбиуса, который, чтобы избавиться от неизлечимой болезни крови, участвует в опасном эксперименте, в результате которого становится очаровательным вампиром. Вы представляли... Ждем премьеру фильма осенью.
10․ Chaos Walking
На неизвестной планете, колонизированной землянами, все женщины умирают от какого-то странного вируса. Мужчины также обладают необыкновенным качеством. Они могут понимать мысли друг друга в форме изображений, слов и звуков, называемых Шумом. Именно поэтому никакие личные тайны не могли быть сохранены. Герой фильма находит место тишины, где нет этого Шума. Затем он обнаруживает людей, способных создавать вокруг себя такие пространства тишины, и начинает борьбу с тоталитарным обществом. Мы пойдем по стопам молчания в апреле этого года.
11․ The Suicide Squad
Те, кто смотрел этот фильм с участием Джокера, конечно же, впечатляла злобная, жестокая и неоценимая способность Марго Робби с безумием скрывать собственные несчастья. Будучи по профессии психологом, она предпочитает перевоплотиться и стать девушкой Джокера. Хотя фильм понравился, эксперты сочли его неудачным. Что мы увидим в этой части фильма? «Отряд самоубийц» сделает жаркие августовские дни еще теплее. Давайте ждать.
12․ Top Gun: Maverick
В 1986 году боевик «Маверик» с оскароносным актером Томом Крузом в главной роли был признан одним из лучших в мире кино. Профессиональная ответственность, спортивная подготовка и трудолюбие. три характеристики, которые описывают Тома Круза без слов. Опытный летчик, оставив службу, занялся обучением новичков. Но времена меняются, меняется и технический прогресс, и когда опасность назревает, Маверик возвращается и демонстрирует непревзойденное мастерство. Всем, кто соскучился по Maverick, хотим сказать, осталось недолго. Его умелый полет будет более отчетливо виден на летнем небе.
13․ Tom and Jerry
Самые любимые мультперсонажи мира кино сделают последний месяц зимы очень счастливым, войдя в мир кино. До сих пор нет однозначного ответа, любят ли их больше младшие или старшие. Будет ли разрешен долгий многолетний конфликт, или мышь и кот останутся заклятыми врагами? А вот то, что мышонок Джерри должен убежать, а кот Том должен попытаться его поймать, это точно, и как бы ни казалось на мгновение, что все кончено, все начинается заново. Мы с нетерпением ждем самого доброго и близкого фильма о дружбе и вражде.
14․ Candyman
Невозможно представить мир кино без фильмов ужасов после Альфреда Хичкока. Любите ли вы подолгу смотреться в зеркало ночью? Мы предлагаем вам отказаться от этой привычки, потому что Кэндимен будет следовать за своей жертвой через зеркало. А если не верите, то поверите уже с середины марта.
15․ Coming 2 America
33 года — это ничто, когда ждешь короля какого-нибудь африканского племени Эдди Мерфи. Почему он возвращается в США? Причина – ее сын, о котором она узнает только спустя много лет. Любителям комедии стоит дождаться марта и насладиться продолжением любимого фильма.
16. The Matrix 4
Вы тоже каждый раз смотрели 3 части «Матрицы» и задавались вопросом: не будет ли в воздухе застывших кадров? Да, Нео снова на экранах. Всемогущий Киану Ривз сыграет любимого персонажа. Подождем фантастический боевик в конце этого года.
17․ Mortal Kombat
Идея HBO Max и Warner Bros. заключается в создании фильма по мотивам популярной компьютерной игры. Фильмы и сериалы «Смертельная битва» мы смотрели регулярно, но на этот раз, похоже, масштаб очень большой. Warner Bros. готовится выпустить один из самых обсуждаемых фильмов года. Вскоре мы окажемся на самом опасном соревновании по боевым искусствам.
18. Ghostbusters: Afterlife
Милые, пушистые и добрые призраки снова на экранах. Они не похожи на призраков, о которых рассказывают. Их любят и дети, и взрослые. На этот раз двое подростков, пытаясь узнать больше о своем дедушке, случайно находят автомобиль «Экто-1», принадлежавший знаменитым охотникам за привидениями. Призраки холодны и придут летом.
19․ Eternals
В этом году у поклонников Marvel будет много возможностей удивиться и поразиться. «Вечные» — бессмертная человеческая суперраса, отвечающая за процесс эволюционного развития в стране. В фильме сталкиваются вечные и девианты, генетически нестабильные и чудовищные разрушители. А теперь обратите внимание, на этот раз Marvel превзошла сама себя, собрав мощный актерский состав: Анджелину Джоли, Сальму Хайек, Ричарда Мэддена, Кита Харингтона и других блестящих лиц мира кино. Ожидания от фильма большие. Премьера запланирована на осень этого года.
20․ Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
В этом году у кинозрителей будет много возможностей удивиться. Marvel приготовила сюрпризы для своих поклонников, впервые представив в роли главного супергероя азиатского персонажа. Премьера запланирована на 9 июля.
21․The Hitman's Wife's Bodyguard
Давайте на мгновение представим, что спасение Европейского Союза находится в руках Райана Рейнольдса, Сальмы Хайек и Сэмюэля Л. Джексона. Доверять или нет? В этом вопрос? Конечно же нет. Главное, что с 19 августа на больших экранах нас ждет комедийный боевик с участием талантливых и популярных актеров.
Бонусные легендарные титаны!
22. Godzilla vs. Kong
Мир, в котором мы объявили себя хозяевами, принадлежит им. И вот пришло время эпической встречи: ужасающий Годзилла против жестокого, но нежного и доброго внутреннего мира Конга. Главный вопрос здесь – на чьей стороне вы и за кого будет болеть ваше сердце? Премьера фильма ожидается в марте.