Միկրովերանորոգման վարկ Բանկի ռեսուրսներով
Պլանավորո՞ւմ ես բնակարանի վերանորոգում։ Ստացիր Evocabank-ի միկրովերանորոգման վարկ և օգտվիր պետական սուբսիդավորման հնարավորությունից։
275,000 - 5,000,000 ՀՀ դրամ |
| 6. | Տարեկան տոկոսադրույքներ | 17% |
18.62% |
Առանց գրավադրման |
275,000 - 3,000,000 Երրորդ անձի /անձանց/ երաշխավորություն (անհրաժեշտության դեպքում) |
3,000,001 – 5,000,000 Երրորդ անձի /անձանց/ երաշխավորություն |
Արևային կայան ձեռքբերելու դեպքում` արևային կայանի ապահովագրություն, որի ծածկույթը պետք է լինի արևային կայանի ձեռքբերման գումարի չափով։ |
Վարկի տրամադրման կամ մերժման որոշումը կայացվում է առավելագույնը 10 (տաս) աշխատանքային օրվա ընթացքում, որոշումների կայացման համար Բանկի կողմից պահանջվող նախնական փաստաթղթերը ամբողջությամբ ներկայացնելուց հետո: Վարկը տրամադրվում է Բանկի կողմից դրական որոշման դեպքում, առավելագույնը 2 (երկու) աշխատանքային օրվա ընթացքում: |

Кредит на микроремонт за счёт ресурсов Банка
Планируешь ремонт квартиры? Получи кредит на микро-ремонт от Evocabank и воспользуйся возможностью государственного субсидирования!
Граждане Республики Армения в возрасте 18– 65 лет, которые получают основной доход на территории РА и которым в период обслуживания кредита не исполнится 65 лет; в противном случае должен быть со-заемщик, соответствующий указанным требованиям. |
275,000 - 5,000,000 драмов |
Срок кредита |
18.62% |
Поручительство третьего лица (лиц) в размере 275,000 - 3,000,000 драмов (при необходимости) |
Поручительство третьего лица в размере 3,000,001 – 5,000,000 драмов |
При покупке солнечных панелей требуется страхование панелей, при этом, страховая сумма должна покрыть стоимость приобретения солнечных панелей. |
Решение об одобрении или отклонении кредитной заявки принимается в течение 10 (десяти) рабочих дней, после представления полного пакета требуемых Банком предварительных документов. Кредит предоставляется при положительном решении Банка, в течение 2 (двух) рабочих дней. |