Evocabank & Blend համագործակցություն
Evoca-ն շարունակում է ստեղծել նոր հնարավորություններ իր գործընկերների համար՝ համագործակցելով միջազգային ֆինանսական կազմակերպությունների հետ։
29.01.2024
Համագործակցել շուկայում առաջատար միջազգային կազմակերպությունների հետ, ներգրավել նոր կապիտալ, ստեղծել լավագույն հնարավորությունները գործընկերների համար․․․
Evocabank-ը շարունակում է հավատարիմ մնալ իր առաքելությանը։
2022 թվականից Evoca-ն համագործակցում է Blend ֆինանսական խորհրդատվական ընկերության հետ։
Այս համագործակցությունը նշանակում է կապիտալի շուկայում նոր հնարավորությունների ուսումնասիրություն, նոր առաջարկներ և նորարական տեխնոլոգիաների զարգացում: Համագործակցության նպատակն է բարձրացնել բանկի մրցակցային առավելությունները և նպաստել դինամիկ ֆինանսական ոլորտում նրա զարգացմանը:
Evocabank-ը շարունակաբար համագործակցում է միջազգային կազմակերպությունների հետ՝ ստեղծելով զարգացման բարենպաստ պայմաններ ՀՀ բիզնեսների զարգացման համար՝ նպաստելով երկրում տնտեսական աճին:
Blend-ի մասին
Միջազգային ներդրումային և բանկային խորհրդատվական ծառայություններ մատուցող Blend ընկերությունը 26 տարի շարունակ հաջողությամբ աշխատում է ֆինանսական կառուցվածքի բարելավման և միջազգային ֆինանսների ոլորտներում: Դուստր ընկերությունը՝ Blend International Limited-ը, կառավարվում է Դուբայի Ֆինանսական Ծառայությունները վերահսկող մարմնի կողմից (DFSA): Թիմը կազմված է տարբեր երկրներ ներկայացնող ավելի քան 130 փորձառու ֆինանսիստ մասնագետներից, որոնք 1200-ից ավելի միջազգային վարկատուների ցանցի միջոցով սպասարկում են ավելի քան 300 միջազգային հաճախորդների: Blend-ը հպարտանում է իր ավելի քան 15 մլրդ. ԱՄՆ դոլար կազմող ներդրումային պորտֆելով և ավելի քան 7 մլրդ. ԱՄՆ դոլար վարկերի տրամադրմամբ: Blend-ի ռազմավարական առումով հաջող տեղակայված գրասենյակները գտնվում են ԱՄԷ-ում, Հնդկաստանում, Միացյալ Թագավորությունում և Քենիայում, ինչը հնարավորություն է տալիս սպասարկելու տարբեր երկրների, ֆինանսական հաստատությունների և աշխարհի տարբեր երկրներում գործող ընկերությունների:

Новое сотрудничество: Evocabank и Blend
Сотрудничество с международными финансовыми организациями помогает Evocаbank-у быть верным своей цели - создания все новых возможностей для своих партнёров.
29.01.2024
Сотрудничество с ведущими международными организациями, привлечение капитала, создание лучших возможностей для своих партнеров...
Evocabank остается верным своей миссии.
С 2022 года Evocabank сотрудничает с ООО «Blend Financial Services».
Сотрудничество Evocabank-а с международными организациями создает благоприятные условия для модернизации бизнеса в Республике Армения и ускорения экономического роста в стране.
Как финансовая организация, работающая в формате mobile-first, Evocabank предоставляет быстрые, простые и инновационные услуги, выделяясь динамичным использованием новых технологий. Банк седьмой год подряд признан международным журналом Global Finance лучшим цифровым потребительским банком в Армении. Банк осваивает новые технологии и интегрирует их в свой бизнес, предлагая своим клиентам лучшие решения динамично развивающихся технологий. Evocabank – первый коммерческий банк, который был зарегистрирован в Армении в 1990 году. В настоящее время банк имеет головной офис и 13 филиалов.
О компании Blend
Blend - международная инвестиционно-банковская консалтинговая компания, которая уже 26 лет успешно консультирует в сфере финансового структурирования и глобального финансирования. Дочерняя компания Blend International Limited регулируется Агентством финансовых услуг Дубая (DFSA). В команду входят более 130 опытных финансовых специалистов из разных стран, которые обслуживают более 300 клиентов по всему миру в более чем 110 странах через обширную сеть свыше 1200 глобальных кредиторов. Blend может похвастаться успешным размером портфеля ценных бумаг в размере более 15 миллиардов долларов США с выплатами, превышающими 7 миллиардов долларов США. Стратегически расположенные офисы в ОАЭ, Индии, Великобритании и Кении позволяют компании Blend обслуживать различные государственные учреждения, финансовые учреждения и корпорации по всему миру.