Հունվարի 29-ին Downtown Miami-ում տեղի ունեցավ Miami-Dubai Chamber of Commerce-ը, որին մասնակցում էր Evocabank-ը՝ որպես պլատինում հովանավոր։
Լինելով արագ զարգացող ֆինանսական հաստատություն՝ Evocabank-ը շարունակում է ընդլայնել իր կապերն ու աջակցել գլոբալ բիզնես ինտեգրացիային։ Miami-Dubai Chamber of Commerce (MDCC)-ը, որը նախորդ անգամ կայացել էր Dubai-ում, այս անգամ տեղի ունեցավ Miami-ում՝ նպատակ ունենալով ամրապնդել ԱՄՆ-ի, Մերձավոր Արևելքի և միջազգային շուկաների միջև միջազգային կապերը։
Միջոցառման ընթացքում Evocabank-ը ներկայացրեց հայաստանյան ֆինանսական համակարգը, ներդրումային հնարավորություններն ու իր ռազմավարական ուղղությունները։ Բանկի ներկայացուցիչները հանդիպեցին ոլորտի առաջատար փորձագետների, ներդրողների և ձեռնարկատերերի հետ՝ ստեղծելով համագործակցության նոր ուղիներ։
Evoca-ն շարունակում է կապեր հաստատել ԱՄՆ-ի, Մերձավոր Արևելքի, Եվրոպայի և Ասիայի շուկաների հետ՝ աջակցելով միջազգային հարաբերությունների ամրապնդմանը։
2024 թվականի դեկտեմբերի 10-ին Dubai-ի հեղինակավոր Capital Club-ում կայացած Miami-Dubai Chamber of Commerce-ին Evocabank-ը կրկին մասնակցում էր՝ որպես պլատինում հովանավոր։ Միջոցառման մանրամասներն այստեղ։
Evocabank-ը ժամանակակից ֆինանսական կազմակերպություն է, որի նպատակն է տրամադրել լավագույն թվային գործիքներն ու ծառայությունները բիզնեսներին և անհատներին։ Կենտրոնացած լինելով նորարարության և հաճախորդամետ բանկային ծառայությունների վրա՝ Evocabank-ը հնարավորություն է տալիս օգտվել լավագույն ֆինանսական գործիքներից ցանկացած պահի, ցանկացած վայրից՝ գերժամանակակից EvocaTOUCH հավելվածի միջոցով։
MDCC-ի մասին
MDCC-ն կապ է ստեղծում աշխարհի բիզնես կենտրոնների՝ Miami-ի և Dubai-ի միջև՝ խթանելով առևտուրը, ներդրումներն ու մշակույթի զարգացումը։ Իր ծրագրերի և ծառայությունների միջոցով MDCC-ն նպատակ ունի օգնել բիզնեսներին` ընդլայնվելու և կառուցելու կայուն, ազդեցիկ համագործակցություն համաշխարհային շուկայում:

29 января в Downtown Miami состоялось Miami-Dubai Chamber of Commerce, в котором Evocabank выступил в качестве платинового спонсора.
Будучи быстроразвивающимся финансовым учреждением, Evocabank продолжает расширять свои связи и поддерживать глобальную бизнес-интеграцию. Miami-Dubai Chamber of Commerce (MDCC), ранее проходившее в Дубае, в этот раз состоялось в Майами с целью укрепления международных связей между США, Ближним Востоком и мировыми рынками.
В ходе мероприятия Evocabank представил финансовую систему Армении, инвестиционные возможности и ее стратегические направления. Представители банка встретились с ведущими экспертами, инвесторами и предпринимателями отрасли, открывая новые пути сотрудничества.
Evoca продолжает налаживать связи с рынками США, Ближнего Востока, Европы и Азии, способствуя укреплению международных отношений.
Evocabank в очередной раз выступил платиновым спонсором на мероприятии Miami-Dubai Chamber of Commerce, которое состоялось 10 декабря 2024 года в престижном клубе Capital Club в Дубае. Подробнее о мероприятии можно узнать здесь.
Об Evocabank
Evocabank — современная финансовая организация, целью которой является предоставление лучших цифровых инструментов и услуг предприятиям и частным лицам. Ориентируясь на инновации и клиентоцентричные банковские услуги, Evocabank предлагает доступ к лучшим финансовым инструментам в любое время и в любом месте через сверхсовременное приложение EvocaTOUCH.
О MDCC
MDCC соединяет мировые деловые центры Майами и Дубай, способствуя торговле, инвестициям и культурному обмену. С помощью своих программ и услуг MDCC стремится помочь компаниям расширяться и строить устойчивые, эффективные партнерства на мировом рынке.