Evoca-ն newmag summer fest 2024-ի գլխավոր հովանավոր
Ընթերցասերների համար տարվա ամենաթեժ միջոցառումը կրկին մոտենում է։ Հունիսի 22-23, նույն հասցեն՝ Երազ այգի, գրքի ամենամասշտաբային փառատոն։
17.06.2024
Երկու օր, մինչև ուշ գիշեր
newmag-ն այս տարի ևս մի մեծ այգի կվերածի գրքաքաղաքի, որտեղ, համոզված ենք, յուրաքանչյուր ընթերցասեր կգտնի իր սրտի գիրքը, կծանոթանա newmag-ի վերջին հրատակություններին կամ ուղղակի կվայելի իր ամենավառ օրերը հաճելի միջավայրում։
Գրքի ու արվեստի տոնը. newmag summer fest 2024
4-րդ փառատոնին 4 նոր գիրք`
- Սեզոնի ամենաակտուալ գիրքը. Հենրի Քիսինջեր. «Արհեստական բանականությունը և մարդկության ապագան»,
- Ամռան գլխավոր դետեկտիվը. Քարեն Մակմանուս. «Մեզնից մեկը հաջորդն է»,
- Եվրոպայի առաջնությունում այժմ խաղացող հարևանների մասին. Դավիթ Ջիշկարիանիի գիրքը Թբիլիսի Դինամո ակումբի մասին,
- Եվ newmag-ի առաջին խոհարարական գիրքը. Քրիստինե Գրիգորյանի «Ավանդական ճաշասեղան. Բույրեր, համեր, հուշեր Գավառից»։
Եվ արվեստից՝
- Ցուցահանդես. Վահան Ստեփանյան «Երևան. Պոզիտիվ նեգատիվներ»,
- Թատերական ներկայացում. Ջեկ Լոնդոն «Զսպաշապիկ» մոնոդրամա Արցախի դրամատիկական թատրոնից,
- Նազենի Հովհաննիսյան. պոեզիա. Երբ սերը կյանքի բանաստեղծն է,
- Ինտելեկտուալ հումոր local սթենդ ափ շոու Ari Standup ակումբից
Արդեն 3-րդ տարին Evocabank-ը հանդիսանում է newmag summer fest-ի գլխավոր հովանավորը։
Բոլոր մասնակիցներին սպասվում են անակնկալ նվերներ, այդ թվում՝ Evoca Sticker-ներ։
Լինելով նորարար և առաջադեմ բանկային ծառայություններ մատուցող ֆինանսական հաստատություն Հայաստանում՝ Evoca-ն պարբերաբար հովանավորում է նմանատիպ կրթական և ժամանցային ծրագրեր: Հաշվի առնելով Թումանյան 15 հասցեում ավելի քան 4 տարի գործող մեր թվային գրադարանը ՝ Dibrary-ն՝ այս տարի ևս Evocabank-ը հովանավորում է newmag summer fest-ը:
Ինչո՞ւ Dibrary։
Dibrary - digital library կամ թվադարանում՝ թվային գրադարան:
Այստեղ կարելի է անվճար կարդալ էլեկտրոնային բիզնես գրքեր, հոդվածներ և հրապարակումներ, որոնք շարունակաբար համալրվելու են՝ ներառելով նաև համաշխարհային լավագույն համալսարանների փակ ու վճարովի ռեսուրսները։ Բացի էլեկտրոնային նյութերից՝ կան դասական գրքեր և ժամանակակից բիզնես գրականության բեսթսելլերներ, որոնք կարելի է կարդալ նաև տեղում՝ վայելելով մեկ բաժակ սուրճ և թեյ:

Evoca главный спонсор летнего фестиваля Newmag 2024
Самое жаркое событие года для читателей снова приближается. 22-23 июня 22-23 июня, тот же адрес: парк Ераз, крупнейший книжный фестиваль.
Два дня, до поздней ночи
В этом году newmag еще один большой парк превратит в книжный город, где, мы уверены, каждый читатель найдет книгу по душе, познакомится с последними выпусками newmag или просто насладится своими самыми яркими днями в приятной обстановке.
Фестиваль книги и искусства. newmag summer fest 2024
4 новые книги на 4-м фестивале
- Самая актуальная книга сезона. Генри Киссинджер. «Искусственный интеллект и будущее человечества»
- Главный детектив Лета. Карен МакМанус. «Один из нас следующий»
- О соседях, играющие сейчас в чемпионате Европы. Книга Давида Джишкариани о тбилисском клубе «Динамо»
- И первая кулинарная книга Newmag от Кристине Григорян: «Традиционный обеденный стол: Запахи, вкусы, воспоминания из Гавара».
Из искусства:
- Выставка. Ваган Степанян «Ереван. Позитивные Негативы»
- Театральное представление. Джека Лондон «Смирительная рубашка», монодрама от Арцахского драматического театра
- Назени Оганесян. поэзия: Когда любовь - поэт жизни
- Интеллектуальное юмористическое локальное стендап-шоу от клуба Ari Standup
Evocabank уже третий год является главным спонсором летнего фестиваля Newmag.
Все участники получат подарки-сюрпризы, в том числе Evoca Sticker-ы.
Будучи инновационным и передовым банковско-финансовым учреждением в Армении, Evoca регулярно спонсирует подобные образовательные и развлекательные программы. Учитывая нашу цифровую библиотеку Dibrary, которая работает по адресу Туманян 15 уже более 4 лет, Evocabank и в этом году спонсирует летний фестиваль Newmag.
Почему Dibrary?
Dibrary - digital library или цифровая библиотека.
Здесь вы можете бесплатно читать книги, статьи и публикации по электронному бизнесу, которые будут постоянно обновляться, включая закрытые и платные ресурсы лучших университетов мира. Помимо электронных материалов, здесь представлены классические книги и современные бестселлеры бизнес-литературы, которые также можно прочитать на месте за чашечкой кофе и чая.