Evoca-ն միացել է TOON EXPO 2024-ին
Evoca-ն միացել է TOON EXPO 2024-ին՝ Հայաստանում անշարժ գույքի և կառուցապատման ոլորտի միջազգային ամենամեծ և մասշտաբային ցուցահանդեսին, որը Հայաստանում անցկացվում է արդեն 4-րդ անգամ։
Բանկն էքսպոյի շրջանակում ներկայանալու է առաջարկներով, համագործակցության համար հատուկ պայմաններով, որոնց ավելի մանրամասն կկարողանաք ծանոթանալ Evoca-ի տաղավարում։
Evoca-ի տաղավարում աշխատակիցները կներկայացնեն Բանկի բոլոր գործընկեր կառուցապատողներին, կծանոթանաք առաջիկա նախագծերի հետ, ինչպես նաև կստանաք հնարավորություն ձեռք բերելու ձեր երազանքների բնակարանը՝ հատուկ պայմաններով։
Սիրով սպասում ենք բոլորիդ հոկտեմբերի 25-27-ը Meridian Expo կենտրոնում՝ Evoca տաղավարում, միասին բացելու ձեր ապագա բնակարանի դուռը։
Evocabank-ը տարիներ շարունակ աջակցություն է ցուցաբերել տարբեր նախաձեռնություններին, այդ թվում՝ նորագույն տեխնոլոգիաների զարգացման, կրթության, գիտության, մշակույթի և այլ ոլորտներին:

Evoca присоединилась к TOON EXPO 2024
Evoca присоединилась к TOON EXPO 2024, крупнейшей и масштабной международной выставке недвижимости и застройки в Армении, которая проводится в Армении уже в четвертый раз.
В рамках экспо Банк представит себя с предложениями, специальными условиями сотрудничества, с которыми подробнее вы сможете ознакомиться на стенде Evoca.
На стенде Evoca сотрудники представят всех партнеров-застройщиков Банка, вы познакомитесь с предстоящими проектами, а также получите возможность приобрести квартиру своей мечты на специальных условиях.
Ждём всех вас 25-27 октября в выставочном центре Meridian Expo, на стенде Evoca, чтобы вместе открыть дверь твоей будущей квартиры.
На протяжении многих лет Evocabank поддерживал различные инициативы, включая развитие передовых технологий, образования, науки, культуры и других областей.