Evoca-ն միացել է TOON EXPO 2024-ին
Evoca-ն միացել է TOON EXPO 2024-ին՝ Հայաստանում անշարժ գույքի և կառուցապատման ոլորտի միջազգային ամենամեծ և մասշտաբային ցուցահանդեսին, որը Հայաստանում անցկացվում է արդեն 4-րդ անգամ։
Բանկն էքսպոյի շրջանակում ներկայանալու է առաջարկներով, համագործակցության համար հատուկ պայմաններով, որոնց ավելի մանրամասն կկարողանաք ծանոթանալ Evoca-ի տաղավարում։
Evoca-ի տաղավարում աշխատակիցները կներկայացնեն Բանկի բոլոր գործընկեր կառուցապատողներին, կծանոթանաք առաջիկա նախագծերի հետ, ինչպես նաև կստանաք հնարավորություն ձեռք բերելու ձեր երազանքների բնակարանը՝ հատուկ պայմաններով։
Սիրով սպասում ենք բոլորիդ հոկտեմբերի 25-27-ը Meridian Expo կենտրոնում՝ Evoca տաղավարում, միասին բացելու ձեր ապագա բնակարանի դուռը։
Evocabank-ը տարիներ շարունակ աջակցություն է ցուցաբերել տարբեր նախաձեռնություններին, այդ թվում՝ նորագույն տեխնոլոգիաների զարգացման, կրթության, գիտության, մշակույթի և այլ ոլորտներին:

Evoca has joined TOON EXPO 2024
Evoca has joined TOON EXPO 2024, the largest and scaled international real estate and development exhibition in Armenia, which is held in Armenia for the 4th time.
In the frames of the expo the bank will present itself with offers, special conditions for cooperation, which you will be able to get acquainted with in more detail at the Evoca booth.
At the Evoca booth, the employees will introduce all the partner developers of the Bank, you will get acquainted with the upcoming projects, as well as you will also get the opportunity to purchase the apartment of your dreams under special conditions.
We look forward to seeing you all on October 25-27 at the Meridian Expo Center, at the Evoca booth to open the door of your future apartment together.
Evocabank has supported various initiatives over the years, including cutting-edge technology development, education, science, culture and other fields.