LEASING EXPO 2024 «Բոլոր սարքավորումները մեկ հարթակում»
Evoca-ն այս տարի ևս միացել է LEASING EXPO 2024-ին, որի ընթացքում կներկայացնի վերջին, ամենաթարմ նորություններն ու հատուկ առաջարկները։
28.02.2024
Եկեք ֆիքսենք այս օրերը՝ ապրիլի 12, 13 և 14։
Ինչո՞ւ։ Որովհետև LEASING EXPO-ն նորից վերադառնում է։ Այս տարի ևս սպասվում է մասշտաբային ցուցահանդես, որը մեկ հարկի տակ կհավաքի խոշոր կազմակերպությունների, իսկ ֆիզիկական ու իրավաբանական անձանց համար կներկայացվեն վերջին սերնդի լավագույն սարքավորումներն ու նորարարությունները։
Evoca-ն նույնպես կմասնակցի LEASING EXPO 2024-ին և կներկայացնի Evoca Լիզինգի առարկաներ, հատուկ առաջարկներ, որոնք կարող են դառնալ նոր համագործակցությունների սկիզբ։
Ցուցահանդեսին Evoca-ի տաղավարում Լիզինգի մասնագետները կծանոթացնեն Ձեզ Evoca Լիզինգի առարկաներին, պրոդուկտների պայմաններին, և միասին կգտնեք Ձեզ համար լավագույն տարբերակը։ Սպասվում են նաև ինֆորմատիվ քննարկումներ և հատուկ առաջարկներ Evoca-ի կողմից։
Evocabank-ում Լիզինգի տրամադրումն իրականացվում է արագ եղանակով և մրցունակ պայմաններով՝ մեկ քայլ ավելի մոտեցնելով նպատակիդ։
Evoca Լիզինգի առարկա են հանդիսանում`
- Արտադրական սարքավորումներ/հոսքագծեր
- Բժշկական սարքավորումներ
- Շինարարական տեխնիկա
- Արևային կայաններ և ջրատաքացուցիչներ
- Ավտոմեքենաներ
Evoca Լիզինգի մասին ավելի մանրամասն։
LEASING EXPO 2024-ը կտա հնարավորություն ծանոթանալ տեղական և միջազգային շուկայի տեխնիկական և տեխնոլոգիական նորարարություններին ու առաջարկներին։
Ցուցահանդեսին զուգահեռ ընթանալու են թեմատիկ սեմինարներ և բանախոսություններ:
Սիրով կսպասենք բոլորիդ՝
- Ապրիլի 12, 13, 14, ժամը՝ 11:00-20:00
- Մերիդիան ցուցահանդեսային համալիր (Ոսկերիչների 1)
Ի դեպ, մուտքն անվճար է, իսկ LEASING EXPO 2024-ի այցելուների համար միայն այդ օրերին սպասվում են անակնկալներ։

Evoca has joined LEASING EXPO 2024 again this year to showcase its latest innovations and special offers.
28.02.2024Let's put these days on the calendar: April 12, 13 and 14.
Why? Because LEASING EXPO is returning again. We expect a large-scale exhibition again this year bringing large organizations under one roof to showcase the state-of-the-art equipment and latest innovations to individuals and legal entities.
At LEASING EXPO 2024, Evoca will display Evoca Leasing items and special offers which may lay the groundwork for new collaboration.
During the EXPO, Evoca's lease specialists will familiarize visitors with Evoca Leasing products, lease terms and conditions helping them to find the best solution. Apart from showcasing the above equipment and innovations, informative discussions will be held and special offers presented by Evoca.
Evocabank Lease is drafted in a way to provide for fast and competitive terms and conditions bringing you one step closer to your goal.
Under Evoca Leasing, the list of lease objects may include:
- Manufacturing equipment/production lines
- Medical equipment
- Construction equipment
- Solar panels and water heaters
- Cars
More details about Evoca Leasing.
LEASING EXPO 2024 will provide an opportunity for getting acquainted with technical and technological innovations and offers of local and international companies.