LEASING EXPO 2024 «Բոլոր սարքավորումները մեկ հարթակում»
Evoca-ն այս տարի ևս միացել է LEASING EXPO 2024-ին, որի ընթացքում կներկայացնի վերջին, ամենաթարմ նորություններն ու հատուկ առաջարկները։
28.02.2024
Եկեք ֆիքսենք այս օրերը՝ ապրիլի 12, 13 և 14։
Ինչո՞ւ։ Որովհետև LEASING EXPO-ն նորից վերադառնում է։ Այս տարի ևս սպասվում է մասշտաբային ցուցահանդես, որը մեկ հարկի տակ կհավաքի խոշոր կազմակերպությունների, իսկ ֆիզիկական ու իրավաբանական անձանց համար կներկայացվեն վերջին սերնդի լավագույն սարքավորումներն ու նորարարությունները։
Evoca-ն նույնպես կմասնակցի LEASING EXPO 2024-ին և կներկայացնի Evoca Լիզինգի առարկաներ, հատուկ առաջարկներ, որոնք կարող են դառնալ նոր համագործակցությունների սկիզբ։
Ցուցահանդեսին Evoca-ի տաղավարում Լիզինգի մասնագետները կծանոթացնեն Ձեզ Evoca Լիզինգի առարկաներին, պրոդուկտների պայմաններին, և միասին կգտնեք Ձեզ համար լավագույն տարբերակը։ Սպասվում են նաև ինֆորմատիվ քննարկումներ և հատուկ առաջարկներ Evoca-ի կողմից։
Evocabank-ում Լիզինգի տրամադրումն իրականացվում է արագ եղանակով և մրցունակ պայմաններով՝ մեկ քայլ ավելի մոտեցնելով նպատակիդ։
Evoca Լիզինգի առարկա են հանդիսանում`
- Արտադրական սարքավորումներ/հոսքագծեր
- Բժշկական սարքավորումներ
- Շինարարական տեխնիկա
- Արևային կայաններ և ջրատաքացուցիչներ
- Ավտոմեքենաներ
Evoca Լիզինգի մասին ավելի մանրամասն։
LEASING EXPO 2024-ը կտա հնարավորություն ծանոթանալ տեղական և միջազգային շուկայի տեխնիկական և տեխնոլոգիական նորարարություններին ու առաջարկներին։
Ցուցահանդեսին զուգահեռ ընթանալու են թեմատիկ սեմինարներ և բանախոսություններ:
Սիրով կսպասենք բոլորիդ՝
- Ապրիլի 12, 13, 14, ժամը՝ 11:00-20:00
- Մերիդիան ցուցահանդեսային համալիր (Ոսկերիչների 1)
Ի դեպ, մուտքն անվճար է, իսկ LEASING EXPO 2024-ի այցելուների համար միայն այդ օրերին սպասվում են անակնկալներ։

LEASING EXPO 2024. Все оборудование на одной платформе
Evoca и в этом году присоединился к LEASING EXPO 2024, во время которого банк представит самые свежие новости и специальные предложения.
28.02.2024
Давайте зафиксируем эти дни: 12, 13 и 14.
И вот почему: LEASING EXPO возвращается. В этом году также ожидается масштабная выставка, которая соберет под одной крышей крупные организации, представляющие лучшее оборудование и последние инновации как для юридических, так и физических лиц.
Evoca также примет участие в LEASING EXPO 2024 и представит предметы Evoca Лизинга, специальные предложения, которые могут положить начало новому сотрудничеству.
На выставке в павильоне Evoca специалисты по Лизингу познакомят Вас с предметами Evoca Лизинга, с условиями продуктов и помогут выбрать наилучший для Вас вариант. Ожидаются также богатые по содержанию дискуссии и специальные предложения от Evoca.
В Evocabank-е Лизинг предоставляется быстро и на конкурентных условиях, еще на шаг приближая Вас к поставленной цели.
Предметами Evoca Лизинга могут быть:
- Производственное оборудование/производственные линии
- Медицинское оборудование
- Строительная техника
- Солнечные панели и водонагреватели
- Автомашины
Подробнее об Evova Лизинг.
LEASING EXPO 2024 даст возможность ознакомиться с техническими и технологическими инновациями и предложениями местного и международного рынков.