Սեպտեմբերի 5-7-ը Meridian Expo կենտրոնում տեղի կունենա TOON EXPO ցուցահանդեսը, որտեղ Evoca-ն հանդես կգա հատուկ առաջարկներով։
Evoca-ն մասնակցում է TOON EXPO 2025-ին՝ Հայաստանում անշարժ գույքի և կառուցապատման ոլորտի ամենամեծ և մասշտաբային ցուցահանդեսին, որն անցկացվում է արդեն 5-րդ անգամ։
Էքսպոյի ընթացքում այցելուները կկարողանան գտնել իրենց նոր բնակարանը կառուցապատող ընկերություններից, դիմել հիփոթեքի համար Evoca-ի տաղավարում, տեղում ձևակերպել վերանորոգման վարկ և օգտվել Բանկի հատուկ պայմաններից, որոնք կգործեն միայն էքսպոյի օրերին։
🏠 Բանկի առաջարկները
Ցանկանում եք ձեռք բերել նոր բնակարան նորակառույց շենքո՞ւմ կամ երկրորդական շուկայի՞ց։
Հիփոթեքային վարկ – բնակարան կամ տուն ձեռք բերելու համար ՀՀ ռեզիդենտ և ոչ ռեզիդենտ ֆիզիկական անձանց համար՝ 12.75% տոկոսադրույքով (գործելու է միայն էքսպոյի օրերին), մինչև 80 մլն դրամ սահմանաչափով և մինչև 240 ամիս մարման ժամկետով։
Վերանորոգո՞ւմ կամ կահավորո՞ւմ եք ձեր բնակարանը և գումա՞ր է անհրաժեշտ։
EvocaHOME օվերդրաֆտ – կենցաղային տեխնիկայի, կահույքի և շինանյութերի ձեռքբերում՝ մինչև 10 մլն դրամ սահմանաչափով և մինչև 60 ամիս մարման ժամկետով։
Իսկ կցանկանա՞ք տեղափոխել Ձեր վարկը Evocabank և մեր կողմից ստանալ հատուկ արտոնություններ։
Հիփոթեքի վերաֆինանսավորում – վարկի ֆինանսավորում՝ տոկոսադրույքի ճկուն պայմաններով, մինչև 240 ամիս մարման ժամկետով և մի շարք այլ առավելություններով`
- 1% cashback
- Անվճար Mastercard Gold կամ Evoca Travel Card
- Աշխատանքի կորստի դեպքում ապահովագրություն INGO-ից․
- Պայմանագիր՝ 1 տարի ժամկետով
- Ամսական առավելագույնը 1 մլն դրամ հատուցում
- Հիփոթեքային վարկի ամսական վճարի 90%-ի հատուցում՝ մինչև 3 ամիս ժամկետով
Evoca-ի տաղավարում մեր մասնագետները կօգնեն գտնել Ձեզ ամենահարմար վարկատեսակը և տեղում կձևակերպեն այն։
Տեղում կարող եք մասնակցել նաև Evoca-ի խաղարկությանը և ստանալ հնարավորություն շահելու Evoca x Homplex նվեր քարտեր։

On September 5-7, the TOON EXPO exhibition will be held at the Meridian Expo Center, where Evoca will present special offers.
Evoca is taking part in TOON EXPO 2025 — the largest and most extensive exhibition in Armenia dedicated to real estate and construction, which is being held for the fifth time
During the Expo, visitors will be able to find their new apartment from construction companies, apply for a mortgage at Evoca’s booth, arrange a renovation loan on the spot, and take advantage of special Bank offers available only during the days of the Expo.
🏠 Bank Offers
Looking to buy a new apartment in a newly built building or from the secondary market?
Mortgage loan – for purchasing an apartment or house for RA resident and non-resident individuals, at an interest rate of 12.75% (valid only during the days of the expo), with a limit of up to 80 million AMD and a repayment period of up to 240 months
Are you renovating or furnishing your home and need money?
EvocaHOME overdraft – purchase of household appliances, furniture, and building materials for up to AMD 10 million limit and a repayment period of up to 60 months
And would you like to transfer your loan to Evocabank and receive special privileges from us?
Mortgage refinancing – financing with flexible interest rate terms, repayment period up to 240 months, and many additional benefits։
- 1% cashback
- Free Mastercard Gold or Evoca Travel Card
- Job Loss Insurance from INGO:
Contract term: 1 year
Up to AMD 1,000,000 monthly compensation
90% coverage of the monthly mortgage loan payment for up to 3 months
At Evoca’s booth, our specialists will help you find the most suitable loan type and process it on the spot.
You can also take part in Evoca’s raffle at the booth and get a chance to win Evoca x Homplex gift cards.