Սեպտեմբերի 5-7-ը Meridian Expo կենտրոնում տեղի կունենա TOON EXPO ցուցահանդեսը, որտեղ Evoca-ն հանդես կգա հատուկ առաջարկներով։
Evoca-ն մասնակցում է TOON EXPO 2025-ին՝ Հայաստանում անշարժ գույքի և կառուցապատման ոլորտի ամենամեծ և մասշտաբային ցուցահանդեսին, որն անցկացվում է արդեն 5-րդ անգամ։
Էքսպոյի ընթացքում այցելուները կկարողանան գտնել իրենց նոր բնակարանը կառուցապատող ընկերություններից, դիմել հիփոթեքի համար Evoca-ի տաղավարում, տեղում ձևակերպել վերանորոգման վարկ և օգտվել Բանկի հատուկ պայմաններից, որոնք կգործեն միայն էքսպոյի օրերին։
🏠 Բանկի առաջարկները
Ցանկանում եք ձեռք բերել նոր բնակարան նորակառույց շենքո՞ւմ կամ երկրորդական շուկայի՞ց։
Հիփոթեքային վարկ – բնակարան կամ տուն ձեռք բերելու համար ՀՀ ռեզիդենտ և ոչ ռեզիդենտ ֆիզիկական անձանց համար՝ 12.75% տոկոսադրույքով (գործելու է միայն էքսպոյի օրերին), մինչև 80 մլն դրամ սահմանաչափով և մինչև 240 ամիս մարման ժամկետով։
Վերանորոգո՞ւմ կամ կահավորո՞ւմ եք ձեր բնակարանը և գումա՞ր է անհրաժեշտ։
EvocaHOME օվերդրաֆտ – կենցաղային տեխնիկայի, կահույքի և շինանյութերի ձեռքբերում՝ մինչև 10 մլն դրամ սահմանաչափով և մինչև 60 ամիս մարման ժամկետով։
Իսկ կցանկանա՞ք տեղափոխել Ձեր վարկը Evocabank և մեր կողմից ստանալ հատուկ արտոնություններ։
Հիփոթեքի վերաֆինանսավորում – վարկի ֆինանսավորում՝ տոկոսադրույքի ճկուն պայմաններով, մինչև 240 ամիս մարման ժամկետով և մի շարք այլ առավելություններով`
- 1% cashback
- Անվճար Mastercard Gold կամ Evoca Travel Card
- Աշխատանքի կորստի դեպքում ապահովագրություն INGO-ից․
- Պայմանագիր՝ 1 տարի ժամկետով
- Ամսական առավելագույնը 1 մլն դրամ հատուցում
- Հիփոթեքային վարկի ամսական վճարի 90%-ի հատուցում՝ մինչև 3 ամիս ժամկետով
Evoca-ի տաղավարում մեր մասնագետները կօգնեն գտնել Ձեզ ամենահարմար վարկատեսակը և տեղում կձևակերպեն այն։
Տեղում կարող եք մասնակցել նաև Evoca-ի խաղարկությանը և ստանալ հնարավորություն շահելու Evoca x Homplex նվեր քարտեր։

Evoca участвует в TOON EXPO 2025
С 5 по 7 сентября в центре Meridian Expo пройдет выставка TOON EXPO, на которой Evoca выступит со специальными предложениями.
27.08.2025
Evoca принимает участие в TOON EXPO 2025 — крупнейшей и самой масштабной выставке в Армении в сфере недвижимости и строительства, которая проводится уже в пятый раз
Во время выставки посетители смогут найти свою новую квартиру у строительных компаний, подать заявку на ипотеку на стенде Evoca, оформить кредит на ремонт на месте и воспользоваться специальными условиями банка, которые будут действовать только во время выставки.
🏠 Предложения Банка
Хотите приобрести новое жилье в новостройке или на вторичном рынке?
Ипотечный кредит – для приобретения квартиры или дома для физических лиц – резидентов и нерезидентов РА, по процентной ставке 12.75% (действует только в дни экспо), с лимитом до 80 млн драмов и сроком погашения до 240 месяцев.
Делаете ремонт или обустраиваете жилье и нужны деньги?
Овердрафт EvocaHOME – покупка бытовой техники, мебели и стройматериалов с лимитом до 10 миллионов драмов и сроком погашения до 60 месяцев.
Хотите перенести свой кредит в Evocabank и получить особые преимущества от нас?
Рефинансирование ипотеки – кредитование на гибких условиях по процентной ставке, срок погашения до 240 месяцев и ряд других преимуществ:
- 1% cashback
- Бесплатная Mastercard Gold или Evoca Travel Card
- Страхование на случай потери работы от INGO:
Срок договора: 1 год
Ежемесячная компенсация до 1 000 000 драмов
Покрытие 90% ежемесячного платежа по ипотечному кредиту сроком до 3 месяцев
На стенде Evoca наши специалисты помогут вам подобрать наиболее подходящий тип кредита и оформить его на месте.
Также вы можете принять участие в розыгрыше от Evoca и получить шанс выиграть подарочные карты Evoca x Homplex.