2020թ. Լավագույն սպառողական թվային բանկը Հայաստանում:
- բանկային պրոդուկտների տիրույթի ընդլայնում, թվային նախաձեռնությունների արդյունքում ստացված զգալի օգուտների վկայություն,
«Այս տարի գլոբալ համավարակն արագացրեց անցումը թվային բենքինգին, բայց առաջադեմ բանկերն արդեն այդ ճանապարհին էին», - ասաց Global Finance ամսագրի հրատարակիչ և գլխավոր խմբագիր Ջոզեֆ Դ. Ջիարապուտոն: «The Digital Bank Awards-ը կենտրոնանում է այն ֆինանսական հաստատությունների վրա, որոնք առաջնորդում են անցումը դեպի բենքինգի նոր աշխարհ»:
Global Finance ամսագրի մասին. այն հիմնադրվել է 1987թ., այն լույս է տեսնում ավելի քան 50,000 օրինակով և տարածվում 187 երկրում: Global Finance ամսագրի ընթերցողների բանակը ընդգրկում է կորպորատիվ և ֆինանսական բարձրաստիճան պաշտոնյաների, ովքեր պատասխանատու են բազմազգային ընկերություններում և ֆինանսական կազմակերպություններում ներդրումային և ռազմավարական որոշումների ընդունման համար: Ամսագրի կայքը՝ GFMag.com, առաջարկում է ֆինանսական վերլուծություններ և հոդվածներ, որոնք հիմնվում են միջազգային ֆինանսական շուկաներում աշխատանքի 33-ամյա ժառանգության վրա: Global Finance ամսագրի գլխամասը գտնվում է Նյու-Յորքում, իսկ տարածաշրջանային գրասենյակները սփռված են աշխարհով մեկ: Global Finance ամսագիրը բանկերի և ֆինանսական ծառայություններ մատուցող այլ կազմակերպությունների շրջանում ընտրում է լավագույններին: Այդ մրցանակները համաշխարհային ֆինանսական հանրության համար դարձել են գերազանցության հուսալի չափորոշիչ:

Лучшим розничным цифровым банком Армении в 2020 году.
«В этом году глобальная пандемия ускорила переход к цифровому банкингу, но прогрессивные банки уже были на этом пути», - сказал Джозеф Д. Джаррапуто, издатель и главный редактор жирнала Global Finance. «Премия Digital Bank Awards фокусируется на учреждениях, которые возглавляют процесс перехода в новый мир банкинга».
О журнале Global Finance: основан в 1987г., имеет более 50,000 подписчиков и получателей, распространяется в 187 странах. Круг читателей журнала Global Finance - высокопоставленные корпоративные и финансовые должностные лица, ответственные за принятие решений в области инвестиций и стратегии в мультинациональных компаниях и финансовых учреждениях. Веб сайт журнала - GFMag.com – предлагает финансовый анализ и статьи, которые являются результатом 33-летнего опыта работы на международных финансовых рынках. Головной офис журнала Global Finance находится в Нью-Йорке, остальные офисы расположены по всему миру. Global Finance регулярно выбирает лидеров среди банков и других провайдеров финансовых услуг. Присужденные журналом награды стали надежным стандартом высокого качества для мирового финансового сообщества.