The Nature of Leadership
Երբևէ մտածե՞լ ես առաջնորդության բնույթի մասին: Ի՞նչ է նշանակում լինել առաջնորդ, և ինչպե՞ս կարող ես այդ հատկությունները զարգացնել քո մեջ: Հենց այս պահին նշիր օրացույցումդ սեպտեմբերի 29-ը, քանի որ այս հարցերի պատասխանները և ավելին քննարկվելու են The Nature of Leadership կոնֆերանսի ընթացքում, որտեղ Keynote Speaker Joni Peddie-ի masterclass-ի հովանավորն է Evocabank-ը։
Վերջին տասնամյակի ընթացքում այս կոնֆերանսը դարձել է կարևոր իրադարձություն բազմաթիվ մասնագետների և առաջնորդների համար: Ունենալով ավելի քան 30 միջազգային խոսնակներ և հազարավոր մասնակիցներ 40 տարբեր երկրներից՝ կոնֆերանսի ընթացքում նոր ձևաչափով բացահայտվելու է առաջնորդության ոլորտում վերջին միտումները և փորձը, զարգացման ոչ ստանդարտ ու այլընտրանքային մեթոդները։
Կոնֆերանսի հիմնական խոսնակը Joni Peddie-ն է՝ Bouncing Forward™-ի հիմնադիր, հայտնի վարքագծային ռազմավար, միջազգային համբավ ունեցող պրոֆեսիոնալ խոսնակ։
Որպես GSF (Global Speaker Federation) խորհրդի անդամ և Six Seconds International-ի ղեկավար, որն աշխարհի ամենամեծ EQ Network-ն է համարվում՝ Joni-ն իր մեծ փորձով կօգնի քեզ բացահայտել արդյունավետ կառավարման բոլոր գաղտնիքները։
Հիշեցնենք նաև, որ Evocabank-ը եղել է 2021թ․-ին անցկացված The Symphony of Leadership կոնֆերանսի գլխավոր հովանավորը, որին մանրամասն կարող եք ծանոթանալ այստեղ։
Այսպիսով սպասում ենք բոլորիդ սեպտեմբերի 29-ին The Nature of Leadership կոնֆերանսին՝ միասին կիսելու ոլորտում լավագույնների գիտելիքներն ու փորձը։ Հասցրեցի՞ր նշել օրացույցում։
Evocabank-ը, լինելով նորարար և թվային Բանկ, շարունակաբար ներդրումներ է կատարում կրթության և ժամանակակից տեխնոլոգիաների զարգացման մեջ՝ երիտասարդության համար ստեղծելով մեծ հնարավորություններ մի շարք ոլորտներում։

The Nature of Leadership
Ты когда-либо думал об особенностях лидерства? Что означает быть лидером и как можно развивать эти качества в себе? Отметь прямо сейчас у себя в календаре 29 сентября, поскольку ответы на эти вопросы и кое-что еще будут обсуждаться во время конференции The Nature of Leadership, в которой Evocabank выступает спонсором мастеркласса Keynote Speaker Joni Peddie.
За последнее десятлетие данная конференция стала важным событием для многочисленных специалистов и лидеров. Во время конференции с участием свыше 30 международных спикеров и тысяч участников из 40 стран, будут представлены по-новому последние тренды и опыт в сфере лидерства, а также нестандартные и альтернативные методы ее развития.
Ключевым докладчиком на конференции выступит Joni Peddie – основатель Bouncing Forward™, известный бихевиоральный модератор, международно признанный профессиональный спикер.
Joni как член совета GSF (Global Speaker Federation) и руководитель Six Seconds International, являющегося самым крупным в мире EQ Network, с учетом своего огромного опыта в данной сфере, раскроет для тебя все секреты эффективного управления.
Напомним также, что Evocabank был главным спонсором конференции Symphony of Leadership, проведенной в 2021г., с которой более детально можешь ознакомиться здесь.
Так что ждем вас всех 29 сентября на конференции The Nature of Leadership, чтобы поделиться со знаниями и опытом лучших специалистов в данной сфере. Успел отметить у себя в календаре?
Evocabank как инновационный и цифровой банк, регулярно инвестирует в образование и современные технологии, создавая для молодежи большие возможности в определенных областях.