Կատարված փոխանցումներով գումարների որոնման հարցումներ
[1] Մինչև ժ.15:30 ներկայացված վճարման հանձնարարագրերը Բանկի կողմից կատարվում են նույն բանկային օրը, իսկ ժ.15:30 ից հետո ներկայացված վճարման հանձնարարագրերը Բանկի կողմից կատարվում են մեկ բանկային օրվա ընթացքում: Անկանխիկ ոսկով փոխանցում կատարելու, ինչպես նաև անկանխիկ ոսկու առք ու վաճառքի յուրաքանչյուր գործառնության նվազագույն սահմանաչափը սահմանված է՝ 31.0 գրամ:
[2] Նշված միջնորդավճարից բացի, լրացուցիչ գանձվում են Բանկի կատարած ծախսերը այլ (ոչ Բանկի թղթակից) բանկերի կողմից գանձված համապատասխան միջնորդավճարների չափով:

Запросы на розыск переводов |
[1] Платежные поручения, представленные до 15:30, исполняются Банком в тот же банковский день, а представленные после указанного времени платежные поручения исполняются Банком на следующий банковский день. Минимальный размер перевода безналичного золота, а также каждой операции по покупке и продаже безналичного золота установлен на уровне 31,0 грамм.
[2] Помимо указанной комиссии, дополнительно взимаются расходы Банка в размере соответствующих комиссий, взысканных другими банками (не банками-корреспондентами).